Koszyk (0)

FAQ

 • Czy dajecie gwarancje na sprzęt?

  Tak, każdy z naszych produktów jest objęty gwarancją. Minimalny czas gwarancji, to pół roku a maksymalny to dwa lata. To zależy od produktu oraz jego przeznaczenia. 

 • Czy to na pewno materiał TPU?

  TAK ! Oferowane przez nas przedmioty, wykonane są z najwyższej jakości spośród dostępnych na rynku materiału- TPU. Kule zostały rzetelnie sprawdzone przez polskich rzeczoznawców. Oficjalna dokumentacja techniczno -ruchowa, potwierdza solidność produktu oraz materiał z jakiego został wykonany.

  Niektóre przedmioty dmuchane, które podlegają mniejszym przeciążeniom, niż na przykład kule bumper ball, są wykonane z materiału PVC. Wszystko jest zgodne z opisem na podstronie danego produktu.

 • Czy jest możliwy odbiór osobisty zakupionego sprzętu?

  Oczywiście! Po odbiór osobisty zapraszamy do Wrocławia. Przy okazji będzie można skorzystać z naszego szkolenia oferowanego w ramach sprzedaży.

 • Czy wystawiacie fakturę VAT?

  Tak, wystawiamy faktury VAT ze stawką 23% – jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą.

 • Czy oferowany sprzęt posiada certyfikat CE?

  Wszelkie oferowane przez nas urządzenia elektryczne (pompki) posiadają stosowne certyfikaty CE. Kule „Bumper Ball” nie posiadają certyfikatu CE, gdyż nie istnieją normy Unijne na podstawie których można taki certyfikat wystawić. Zamiast tego posiadamy oficjalny atest polskich rzeczoznawców oraz pełną dokumentację techniczną produktu.