Nowości

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
Na zamówienie
11 473,00 zł
Słoneczna przygoda na kolorowej wyspie marzeń. Wskocz do zabawy w towarzystwie owoców egzotycznych. Ruszaj w przygodę i poczuj moc kolorów w stylu hawajskim.
Podwójna zjeżdżalnia z...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD93
18 600,00 zł
Musisz wygrać ten wyścig! Weź udział w doskonałej zabawie i bądź zwycięzcą. Poczuj się jak na prawdziwym torze wyścigowym.
Podwójna otwarta...
Na zamówienie
18 400,00 zł
Rozsmakuj się w cukierkowej przygodzie. Ogromna podwójna zjeżdżalnia w motywie najsłodszych łakoci. Spraw sobie radość i wskocz do świata smakowitych kąsków.
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
Na zamówienie
11 480,00 zł
Wyskocz po złoto! Masz zielone światło, rozpędź się i złap medal. Stań na podium i poczuj się jak prawdziwy kierowca sportowego auta.
Dmuchany połykacz - rekin
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD86
23 500,00 zł
Nie daj się zjeść! Potężny dmuchaniec w motywie rekina. Wskocz do gardła giganta. Prześlizgnij się przez ogromne kły. Czy jesteś gotowy na dawkę najlepszej zabawy?
Łódeczka plastikowa na korbę
Na zamówienie
Dmuchańce wodne
D51
1 590,00 zł
Łódeczka do pływania na korbę dla wielbicieli wodnych atrakcji. Wygodna, wykonana z trwałego materiału w intensywnych kolorach.
Dmuchany połykacz - krokodyl
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD85
23 500,00 zł
Nie daj się zjeść! Ogromny połykacz krokodyl sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
  • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
10 842,00 zł
Dmuchaniec combo w motywie pirackim to dmuchany plac zabaw stworzony przede wszystkim z myślą o najmłodszych.
Dmuchana zjeżdżalnia...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD62
14 770,00 zł
Dmuchana zjeżdżalnia z motywem klocków to kolorowa atrakcja idealna dla dzieci!
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
  • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
11 473,00 zł
Dmuchaniec combo w motywie farmerskim to dmuchany plac zabaw stworzony przede wszystkim z myślą o najmłodszych.
Dmuchany zamek combo z...
Na zamówienie
8 940,00 zł
Dmuchane combo w motywie cukierkowym to doskonała i bezpieczna zabawa na wszelkiego rodzaju eventach. 
Tor przeszkód Kredki - 20 m
Niedostępne
Dmuchane tory przeszkód
WDD53
26 900,00 zł
Tor przeszkód - świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych!
Dmuchana zjeżdżalnia z rekinem
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD10
19 085,00 zł
Zjeżdżalnia z rekinem - ciekawy dmuchaniec, który zrobi wrażenie zarówno na dzieciach, jak i na dorosłych!
Dmuchana Miękka Góra
  • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
Dmuchane place zabaw
WDD59
24 035,00 zł
Dmuchana poducha do skoków to doskonała i bezpieczna zabawa dla całej rodziny!
Pokazano 1-24 z 56 pozycji

Zwróć uwagę na nasze najnowsze dmuchańce, które szybko zyskują popularność wśród organizatorów różnego rodzaju eventów.

Nowe warianty dmuchanych torów przeszkód zasługują na szczególną uwagę – to atrakcja doceniana zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Aktualnie w naszej ofercie mamy Dmuchany tor przeszkód "Toxic Drop", Dmuchany tor przeszkód CrashKader "U" oraz Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long", które można ze sobą łączyć. Pasuje do nich dmuchana ścianka wspinaczkowa, która również dostarcza wielu pozytywnych emocji.

Nasza nowa linia – Kolorowe Klocki – czyli dmuchany zamek, skakaniec oraz dmuchaniec ze zjeżdżalnią to wielokolorowe atrakcje dmuchane, które dzieci uwielbiają. Nie sposób też przejść obojętnie obok wielkiej dmuchanej zjeżdżalni Monster Truck i dmuchańca ze skakańcem i suchym basenem z tej samej serii. Zestaw piracki również jest bardzo popularny i doceniany przez dzieci. Starszym użytkownikom dmuchańców, czyli młodzieży i dorosłym polecamy Atrakcję dmuchaną Whack a mole, czyli Polowanie na kreta w wersji maxi. Tarcza drwala – Axe throwing pozwala wyładować energię w przyjemny sposób i jest szczególnie popularna na imprezach integracyjnych, imprezach pracowniczych, piknikach rodzinnych, wieczorach kawalerskich i innych tego typu eventach. Ciekawą alternatywą na spotkania rodzinne czy imprezy pracownicze jest też dmuchaniec Ściana – Rzep. Przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, ale szczególnie najmłodsi uczestnicy eventów uwielbiają zwisanie ze ściany w różnych konfiguracjach, w tym do góry nogami.

Dmuchaniec Meltdown eliminator także sprawdza się w przypadku różnych grup wiekowych. To dobry pomysł na integrowanie pracowników, rodzinne spotkania, eventy dla dzieci, młodzieży, dorosłych. To jedna z bardziej uniwersalnych atrakcji dmuchanych. Zestaw do Human bowling, czyli Ludzkich kręgli to wielkie dmuchane kręgle i kule zorbingowe, do których z powodzeniem zmieszczę się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dmuchańców produkcji GunGan. Przypominamy również, że w GunGan mają Państwo możliwość personalizowania swoich zamówień – dokonywanie zmian w kolorach czy innych elementach dmuchańców pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Czas oczekiwania na dmuchańca zrobionego według Państwa wytycznych może być dłuższy, ale takie atrakcje dmuchane będą jedyne w swoim rodzaju.