Dmuchane zjeżdżalnie

Aktywne filtry

 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchana zjeżdżalnia Statek Piracki

D8
17 990,00 zł
Dmuchana zjeżdżalnia Statek piracki to duży i kolorowy dmuchaniec dla dzieci. Świetnie sprawdzi się w zestawie z naszymi pozostałymi atrakcjami z motywem pirackim, które dzieci wprost uwielbiają.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Monster Truck - zjeżdżalnia

D28
20 900,00 zł
Dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck to bardzo widowiskowa i efektowna atrakcja, obok której ani dzieci, ani dorośli na pewno nie przejdą obojętnie!
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Dmuchana zjeżdżalnia nadal wzbudza wiele emocji wśród najmłodszych – choć jest klasykiem już od wielu lat. Nie nudzi się jednak dzieciom i zazwyczaj jest „must have” na eventach dla najmłodszych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom staramy się, aby w naszej ofercie zawsze znalazły się zjeżdżalnie, które można połączyć również z innymi atrakcjami – dlatego zachęcamy do kompletowania całych zestawów związanych z wybranym przez Państwa motywem. Aktualnie polecamy zestaw piracki, klasyczną podwójną dmuchaną zjeżdżalnię GunGan wraz ze skakańcem i suchym basenem oraz zestaw Monster Truck – pracujemy jednak nad nowymi motywami, które na pewno spodobają się dzieciom.

Zapraszamy również do zapoznania się z całą ofertą dmuchańców marki GunGan. Ściśle kontrolujemy proces produkcji i możemy zapewnić o jakości naszych dmuchanych zjeżdżalni i innych atrakcji. Dodatkowo istnieje możliwość modyfikowania dmuchańców według swoich preferencji – czas produkcji w takim wypadku może być nieco dłuższy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.