Dmuchane zamki i place zabaw

Aktywne filtry

 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki...

D34
24 990,00 zł
Dmuchaniec Kolorowe Klocki ze zjeżdżalnią w wydaniu MAXI to widowiskowy plac zabaw inspirowany Lego, który na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki...

D33
8 690,00 zł
Dmuchaniec Kolorowe Klocki combo MINI to dmuchany plac zabaw w mniejszej odsłonie, inspirowany Lego i stworzony przede wszystkim z myślą o najmłodszych.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchany zamek skakaniec Kolorowe Klocki

D32
7 370,00 zł
Dmuchany zamek – skakaniec z serii Kolorowe klocki to atrakcja uwielbiana przez najmłodszych uczestników eventów. Dmuchaniec świetnie sprawdza się w zestawie z pozostałymi atrakcjami z serii Kolorowe Klocki, inspirowanymi klockami Lego.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchany zamek piracki MINI combo

D14
5 900,00 zł
Dmuchany zamek piracki MINI combo to połączenie zjeżdżalni ze skakańcem w wersji mini – dla najmłodszych. Dzieci świetnie się na nim bawią – zjeżdżają, skaczą i wcielają się w role piratów.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchany zamek piracki - skakaniec

D23
8 700,00 zł
Dmuchany zamek piracki to atrakcja uwielbiana przez dzieci. Ten skakaniec na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom pirackich motywów.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Monster Truck - skakaniec i suchy basen

D29
8 290,00 zł
Dmuchaniec ze skakańcem i suchym basenem Monster Truck to ciekawa atrakcja dmuchana, zwracająca uwagę dzieci, szczególnie w duecie z naszą zjeżdżalnią.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Dzieci szczególnie upodobały sobie takie atrakcje jak dmuchane zamki, skakańce i place zabaw. Dzięki nim mogą się wyszaleć, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Świetnym pomysłem jest skompletowanie całego zestawu tematycznego, na przykład dmuchana Zjeżdżalnia Statkek Piracki genialnie sprawdza się razem ze skakańcem i suchym basenem prezentującym ten sam motyw tematyczny. Natomiast skakaniec i suchy basen w kształcie Monster Trucka, razem z olbrzymią zjeżdżalnią, zawsze wzbudzają sensację. Dmuchańce z motywem Kolorowych klocków także bardzo podobają się dzieciom. Krótko mówiąc - zwykły plac zabaw już nigdy nie będzie dla dzieci taki sam!

Jako odpowiedzialny producent firma GunGan kontroluje wszystkie etapy produkcji dmuchańców. Atrakcje są sprawdzane pod kątem jakości oraz bezpieczeństwa zarówno przez nas, jak również przez niezależnego Rzeczoznawcę do spraw urządzeń dmuchanych, wydającego nam atesty. Dlatego możemy być pewni tego, co sprzedajemy, a producent ma świadomość, że nie może pozwolić sobie na nieprawidłowości. Większość naszych dmuchanych atrakcji jest objęta dwuletnią gwarancją, a dzięki współpracy tylko z jednym producentem możemy ściśle kontrolować proces produkcji i czuwać nad jego jakością. Dajemy również możliwość wprowadzania zmian w projektach na indywidualne życzenie klienta. Czas oczekiwania na spersonalizowany produkt jest dłuższy, ale za to można dowolnie modyfikować kolorystykę czy elementy większości dmuchańców, a nawet stworzyć totalnie nowe dmuchane urządzenie, którego nie ma nikt z konkurentów.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.