Urządzenia dmuchane do rywalizacji

Aktywne filtry

 2
  • Obniżka
  • Pakiet
Dostępny w magazynie
SKLEP

ZESTAW Dmuchana tarcza Football Darts...

Z3
9 999,00 zł 11 811,00 zł
Dmuchana, dwustronna i mobilna tarcza do gry w Football Darts (Foot Darts, FootDart). Wraz z pełnym zestawem: - dmuchawa - kij do ściągania piłek - specjalne piłki (8 szt.) - kotwy wraz ze sznurem do mocowania tarczy
 2
  • Obniżka
  • Pakiet
Dostępny w magazynie
SKLEP

ZESTAW Human Bowling - dmuchaniec Ludzkie kręgle

Z4
14 990,00 zł 16 038,00 zł
Zestaw Human Bowling (Ludzkie Kręgle), czyli 3-metrowa, dwuosobowa, dmuchana kula do zorbingu, w duecie z gigantycznymi dmuchanymi kręglami - to przepis na świetną zabawę dla dzieci i dorosłych!
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Meltdown Eliminator

D1
32 700,00 zł
Meltdown Eliminator to ogromna atrakcja dmuchana, które służy do "eliminowania" śmiałków. Zadaniem uczestnika jest przetrwać na arenie jak najdłużej, co okazuje się świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Meltdown Eliminator - używany

22 447,50 zł
Meltdown Eliminator to atrakcja używana, ale w bardzo dobrym stanie. Służy do "eliminowania" śmiałków. Zadaniem uczestnika jest przetrwać na arenie jak najdłużej, co okazuje się świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Arena Gladiatorów

D3
7 980,00 zł
Dmuchana Arena Gladiatorów pozwala stoczyć epickie i pełne śmiechu pojedynki na ogromne, miękkie ramiona. To doskonała rozrywka zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchana ścianka wspinaczkowa 6 m

D24
14 900,00 zł
Ścianka wspinaczkowa to dmuchana atrakcja, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Adrenalina i bezpieczeństwo w jednym miejscu.
 2
  • Obniżka
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Velcro wall - Ściana rzep

D16
9 700,00 zł 9 900,00 zł
Velcro wall, czyli ściana rzep z platformą wybijającą - sprawdź jak wysoko podskoczysz!
 2
  • Obniżka
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Whack a mole - Polowanie na kreta XXL

D17
11 900,00 zł 12 900,00 zł
Dmuchaniec Whack a mole, czyli Polowanie na kreta w wersji XXL to nasz obecny hit sezonu. To atrakcja dmuchana, którą kochają wszyscy – dorośli, dzieci i młodzież.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Bull’s Eye

D4
4 720,00 zł
Sprawdź swoją celność dzięki atrakcji dmuchanej Bull's Eye. Ciekawa gra wymagająca zręczności, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 2
Zapytaj o dostępność
SKLEP

Dmuchaniec Footbilard

C8
6 970,00 zł
FootBilard, czyli nożny bilard to dmuchaniec będący ciekawym połączeniem dwóch skrajnie różnych dyscyplin sportowych. W zestawie dmuchana banda wraz z kompletem piłek.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Kula Zorb TPU premium

C7
8 900,00 zł
Dmuchana kula do zorbingu TPU, dwuosobowa.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Ruroskoczki

1 499,00 zł
Drużynowe wyścigi na dmuchanych rurach - ciekawa atrakcja dmuchana, nie tylko dla dzieci!
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Giga Hokej

1 600,00 zł
Sportowa atrakcja dmuchana w wersji giga. Dmuchaniec Giga Hokej to ciekawa alternatywa dla zwykłej gry w hokeja, w bezpieczniejszym wydaniu. Cena dotyczy dwóch kijów i piłki.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Hula Hoop Game

2 800,00 zł
Dmuchana atrakcja Hula Hoop to gra zręcznościowa, która umożliwia rywalizację indywidualną oraz drużynową. Rozrywka dla dzieci, dorosłych i młodzieży.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchany byk - Rodeo Bull

7 300,00 zł
Dmuchana wersja popularnego mechanicznego byka, polecana zarówno dla najmłodszych uczestników imprezy, jak również dla dorosłych.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Dmuchaniec Mini FootDarts

3 400,00 zł
Tarcza do strzelania w mniejszej wersji - ciekawa atrakcja umożliwiająca rozgrywki grupowe i indywidualną rywalizację.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Ludzka bieżnia (Gąsienica)

499,00 zł
Ludzka bieżnia to ciekawa propozycja zabawy drużynowej. Świetna integracja - dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 2
Dostępny w magazynie
SKLEP

Stroje SUMO wraz z matą

5 490,00 zł
Atrakcja dmuchana sumo umożliwia wciągające pojedynki między znajomymi - to dawka rywalizacji i adrenaliny w bezpiecznej atmosferze. 
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Rywalizacja jest nieodłącznym elementem dobrej zabawy, dlatego na Państwa eventach nie może zabraknąć naszych dmuchanych urządzeń! Utarło się skojarzenie, że dmuchańce to zabawa dla dzieci. Jednak nie tylko! Wipeout czy Arena Gigantów są przeznaczone dla szerokiej grupy wiekowej - zacięta walka jest bezpieczna i wolna od kontuzji, umożliwia wyładowanie emocji po ciężkim dniu czy po prostu świetną zabawę w gronie najbliższych. Ostatnim hitem są również Ludzkie kręgle w pakiecie z kulą zorbingową – przy tej zabawie nie da się nudzić! 

Nasz asortyment dmuchańców jest duży, dlatego ceny są bardzo zróżnicowane. Dzięki temu będą Państwo mieli w czym wybierać i idealnie dostosować atrakcje do swojego eventu. Jeśli nie mamy na stanie tego, czego aktualnie Państwo potrzebują – możemy to zrobić na zamówienie. Nasza firma, jako jedna z niewielu na rynku, daje możliwość personalizowania zamówień, dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy z jednym i tym samym producentem.

Podsumowując: Państwa event, impreza firmowa, impreza integracyjna, wieczór kawalerski, panieński czy urodziny staną się hitem dzięki atrakcjom produkcji GunGan. Dajemy gwarancję najwyższej jakości i świetnej rozrywki. Bezpieczeństwo dmuchańców potwierdza niezależny Rzeczoznawca do spraw urządzeń rozrywkowych. Posiadamy wszystkie niezbędne atesty i dokumentacje techniczną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.