Dmuchane zjeżdżalnie wodne

Dmuchana zjeżdżalnia wodna...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W12
23 900,00 zł
Zjeżdżalnia wodna z rekinem, który już z daleka przyciąga wzrok wszystkich dzieci!
Duża wieża do wspinania się...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W13c
48 400,00 zł
Ogromna atrakcja ze zjeżdżalniami wodnymi do wspinania się. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Mała wieża do wspinania się...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W14c
38 360,00 zł
Atrakcja ze zjeżdżalniami wodnymi do wspinania się. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Dmuchana zjeżdżalnia wodna...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W15c
105 600,00 zł
Kolorowa, ponad 30-sto metrowa zjeżdżalnia z piratami! W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Dmuchana zjeżdżalnia wodna...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W16c
153 450,00 zł
Gigantyczna zjeżdżalnia wodna - jeszcze więcej frajdy w gorące dni! W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Miasteczko wodne - zamek ze...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W20c
120 450,00 zł
Zamek broniony przez smoka - duże miasteczko wodne. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Miasteczko wodne z homarem
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W21c
108 900,00 zł
Zjeżdżalnie wodne i motyw morski - polecamy! W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Naziemny dmuchany park...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W22
124 000,00 zł
Naziemny park wodny jest idealną alternatywą dla eventów i imprez w przypadku braku dostępu do zbiornika wodnego. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Zestaw dmuchanych...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
WDD95
39 000,00 zł
Dmuchaniec wodny w dwóch motywach. Uważaj na ostre zęby rekina. Wolisz odkryć kolorowy świat klocków? Ten dmuchaniec spełni oczekiwania wielbicieli dobrej rozrywki.
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Dmuchane zjeżdżalnie wodne to atrakcja, która dostarcza dzieciom w każdym wieku, jak również dorosłym mnóstwo radości i zabawy. Trudno wyobrazić sobie dmuchane parki wodne bez tego elementu. Ten gadżet z pewnością uatrakcyjni czas spędzony na beztroskiej zabawie wszystkim zwolennikom wodnych atrakcji. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Dmuchane zjeżdżalnie wodne

Dmuchane zjeżdżalnie wodne to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych modeli, które dostępne są na placach zabaw i nad jeziorami oraz basenami. Takie atrakcje świetnie sprawdzą się na imprezy plenerowe w ciepłe, letnie dni. Każda dmuchana zjeżdżalnia wodna gwarantuje zdrowy i aktywny wypoczynek dzieciom. Dodatkowo daje możliwość schłodzenia się w upalne dni. Kolorowa dmuchana zjeżdżalnia z pewnością pobudzi wyobraźnię dzieci, które bardzo chętnie będą korzystały z okazji do wspaniałej zabawy.

Asortyment znajdujący się w tej kategorii to produkty wodne, które świetnie się spisują w gorące letnie dni. Każda dmuchana zjeżdżalnia wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które nie tylko są wytrzymałe, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi kategoriami produktów, w których znajdziesz tory przeszkód, a także dmuchany zamek idealny na każdą okazję.

Dmuchana zjeżdżalnia wodna - duży wybór atrakcji wodnych

Dmuchane zjeżdżalnie wodne gwarantują świetną rozrywkę osobom w każdym wieku. Dmuchane atrakcje pozwalają mile spędzić czas i zadbać o kondycję poprzez aktywną zabawy. Nasza oferta dotyczy modeli, które dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i designie. Wielobarwne konstrukcje przenoszą najmłodszych w świat, w którym mogą zostać piratami czy też zwiedzać wodne wesołe miasteczko. Efektowna zjeżdżalnia wodna świetnie sprawdzi się w upalne dni, ponieważ da ochłodę wszystkim tym, którzy są jej spragnieni. Każdy nasz produkt można z łatwością obsługiwać, a ponadto jest bezpieczny i stworzony z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź, jakie zjeżdżalnie przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Gigantyczna dmuchana zjeżdżalnia wodna dla dzieci i młodzieży

Olbrzymia zjeżdżalnia wodna z pewnością musi rzucić się w oczy wszystkim spragnionym wodnej zabawy. Można ją wykorzystać, jako samodzielny obiekt, a także zestawić z innymi dmuchańcami dla dzieci. Doskonale wkomponuje się w wodny tor przeszkód, ale również można ją skomponować z kulami do zorbingu. Stwórz wymarzony projekt dmuchanego parku rozrywki z dmuchanymi zjeżdżalniami wodnymi i zagwarantuj rozrywkę najmłodszym oraz całym rodzinom.