Dmuchane place zabaw

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
  • -400,00 zł
Na zamówienie
30 730,00 zł 31 130,00 zł
Dmuchaniec Kolorowe Klocki ze zjeżdżalnią w wydaniu MAXI to widowiskowy plac zabaw, który na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.
Plac zabaw "Ósemka"
Niedostępne
Dmuchane place zabaw
WDD26
60 159,00 zł
Ogromny plac zabaw, z którego dzieci nie będą chciały wychodzić!
Plac zabaw "Elipsa"
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD31
39 990,00 zł
Plac zabaw, który spodoba się wszystkim dzieciom.
Dmuchany plac zabaw Pustynia
Niedostępne
Dmuchane place zabaw
WDD44
25 900,00 zł
Plac zabaw z motywem pustyni i kaktusów, z którego dzieci nie będą chciały wychodzić!
Dmuchany plac zabaw z...
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD45
32 120,00 zł
Kolorowy plac zabaw, z którego dzieci nie będą chciały wychodzić!
Dmuchana Miękka Góra
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD59
24 035,00 zł
Dmuchana poducha do skoków to doskonała i bezpieczna zabawa dla całej rodziny!
Plac zabaw w motywie cukierków
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD75
25 900,00 zł
Plac zabaw z motywem cukierkowym, najprawdopodobniej nasza najsłodsza pozycja w sprzedaży.
Dmuchany plac zabaw -...
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD90
21 450,00 zł
Nasz kangur przejął dowodzenie i potrafi żonglować klockami. Podwójny dmuchaniec w motywie kolorowych klocków, to podwójna radość dla każdego wielbiciela wielowymiarowej zabawy.
Dmuchany plac zabaw - farma
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD91
21 450,00 zł
Wyskocz za miasto na dmuchaną farmę. Podwójny dmuchaniec z sympatycznymi zwierzakami wniesie wiele frajdy podczas zabawy. Atrakcja w motywie farmerskim może być elementem przyjemnej edukacji poprzez zabawę dla najmłodszych.
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Plac zabaw to miejsce, które uwielbia każde dziecko. Nie może go więc zabraknąć podczas rodzinnego festynu czy innego wydarzenia skierowanego do najmłodszych. Nie musisz od razu inwestować w jego budowę. Wystarczy zakup dmuchanego placu zabaw. Jego niewątpliwa zaleta to mobilność! Jedyne czego potrzebujesz to odpowiedniej przestrzeni, a i pod tym względem masz duży wybór. Dmuchańca ustawić możesz na dowolnej płaskiej przestrzeni. W parku, nad wodą, a nawet w hali - możliwości jest wiele. 

Dmuchane place zabaw - moc atrakcji

Dmuchane place zabaw z naszej oferty są niezwykle rozbudowane. Co to oznacza? Większość z nich ma przynajmniej 8-9 metrów długości i niemal tyle samo szerokości, a przy tym co najmniej 2,4 m wysokości. Taki rozmiar sprawia, że z dmuchanego placu zabaw może na raz korzystać kilkoro dzieci. Użytkowanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ nasze dmuchańce są niezwykle wytrzymałe, a to dlatego, że zostały wykonane z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm. Ponadto, spełniają normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Każdy dmuchany plac zabaw, który znajdziesz w naszej ofercie różni się pod względem wyglądu i poszczególnych elementów. Dostępne są place zabaw ze zjeżdżalniami, torami przeszkód czy trampolinami. Niektóre z nich łączą wszystkie te elementy. 

Dmuchane place zabaw - ciekawe motywy

Dmuchane place zabaw z naszej oferty występują w bogatej gamie kolorystycznej. Ponadto, każdy z nich ma inny motyw. Znajdziesz m.in. dmuchańce ze zjeżdżalnią, Dmuchaniec Diabelski Młyn, Dmuchany Plac Zabaw z Potworkami i wiele więcej. Jeśli masz pomysł na inny ciekawy motyw, to zgłoś się do nas, a na pewno coś wymyślimy. 

Dmuchane place zabaw od GunGan to doskonały wybór jeśli działasz w branży eventowej i nie tylko. Zyskujesz wysokiej jakości sprzęt dmuchany, gwarancję producenta, fachową poradę, a w razie potrzeby także opiekę serwisową. Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie, dlatego chętnie podpowiemy, które z nich są najczęściej wybierane i uwielbiane przez dzieci oraz dorosłych.