Dmuchańce dżungla

Dmuchany połykacz - krokodyl
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD85
23 500,00 zł
Nie daj się zjeść! Ogromny połykacz krokodyl sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.
Tor przeszkód Dżungla - 20 m
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD96
28 900,00 zł
Ruszaj w wyprawę po dżungli. Odkryj w sobie duszę podróżnika. Skacz po lianach, odkrywaj nowe gatunki roślin. Ten tor przeszkód sprawi, że dzieciaki poczują zew przygody.
Podwójna dmuchana...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD6b
15 300,00 zł
Ktoś zabrał wszystkie banany! Wspinaj się na zielony szczyt. Przeżyj niesamowite emocje i zaprzyjaźnij się z wesołymi zwierzakami.
Dmuchana zjeżdżalnia z...
  • Nowy
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDC01
17 600,00 zł
Nasza dżunglowa atrakcja to prawdziwy raj dla małych odkrywców. Dzięki żywym kolorom, wizerunkom dzikich zwierząt i egzotycznym roślinom, dmuchaniec wzbudza poczucie autentycznego świata dżungli, przenosząc dzieci w zupełnie nowe miejsce pełne przygód.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Dmuchane zjeżdżalnie, place zabaw czy tory przeszkód, przyciągają dziecięcą uwagę nie tylko dlatego, że zapewniają świetną zabawę, ale wyróżniają się także ciekawym wyglądem. Nie inaczej będzie w przypadku dmuchańców z naszej oferty. W GunGan do zaproponowania mamy wiele, ciekawych motywów przewodnich, które przeniosą najmłodszych do krainy wyobraźni. Jednym z nich jest motyw dżungla. To zielono-żółty zawrót głowy, które sygnalizuje, że czas na prawdziwą frajdę!

Dmuchańce z serii Dżungla

Motyw dżungli to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do zabawy. Kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że dobrze zaprezentuje się w większości miejsc, zwłaszcza podczas imprez plenerowych. To jednocześnie dobry wybór, gdy chcesz trafić do dzieci w różnym przedziale wiekowym. Zwierzaki to temat uniwersalny, uwielbia je przecież każdy. Sympatyczna zebra, lew, nosorożec - wspólnie z nimi stworzysz strefę dziecięcej radości. Sprawdź, co dokładnie mamy do zaproponowania!

Dmuchana zjeżdżalnia z motywem dżungli, dmuchany plac zabaw dla dzieci, a może mały skakaniec z suchym basenem? Wybór należy do Ciebie! Możesz zdecydować się na zakup jednego z naszych dmuchańców lub wybrać kilka z nich, a tym samym stworzyć strefę niesamowitej zabawy, która będzie utrzymana w tym samym motywie przewodnim. 

Dmuchańce w różnych rozmiarach

Nasze dmuchańce mają różne rozmiary. Te mniejsze świetnie sprawdzą się na urodzinach i małych imprezach ogrodowych. Duże dmuchańce to zaś doskonałe uzupełnienie festynu czy imprezy plenerowej. Z łatwością dopasujesz je do wydarzenia czy potrzeb Twojego biznesu. 

Wybierając dmuchańce z serii Dżungla masz także pewność, że wybierasz wyłącznie sprawdzone produkty, które są w pełni bezpieczne. Na większość naszych dmuchańców udzielamy 2-letniej gwarancji. Chętnie służymy również poradą na etapie wyboru, jak i później, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W pakiecie z dmuchańcami zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji.