Dmuchańce dżungla

Dmuchany połykacz - krokodyl
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD85
23 500,00 zł
Nie daj się zjeść! Ogromny połykacz krokodyl sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Dmuchane zjeżdżalnie, place zabaw czy tory przeszkód, przyciągają dziecięcą uwagę nie tylko dlatego, że zapewniają świetną zabawę, ale wyróżniają się także ciekawym wyglądem. Nie inaczej będzie w przypadku dmuchańców z naszej oferty. W GunGan do zaproponowania mamy wiele, ciekawych motywów przewodnich, które przeniosą najmłodszych do krainy wyobraźni. Jednym z nich jest motyw dżungla. To zielono-żółty zawrót głowy, które sygnalizuje, że czas na prawdziwą frajdę!

Dmuchańce z serii Dżungla

Motyw dżungli to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do zabawy. Kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że dobrze zaprezentuje się w większości miejsc, zwłaszcza podczas imprez plenerowych. To jednocześnie dobry wybór, gdy chcesz trafić do dzieci w różnym przedziale wiekowym. Zwierzaki to temat uniwersalny, uwielbia je przecież każdy. Sympatyczna zebra, lew, nosorożec - wspólnie z nimi stworzysz strefę dziecięcej radości. Sprawdź, co dokładnie mamy do zaproponowania!

Dmuchana zjeżdżalnia z motywem dżungli, dmuchany plac zabaw dla dzieci, a może mały skakaniec z suchym basenem? Wybór należy do Ciebie! Możesz zdecydować się na zakup jednego z naszych dmuchańców lub wybrać kilka z nich, a tym samym stworzyć strefę niesamowitej zabawy, która będzie utrzymana w tym samym motywie przewodnim. 

Dmuchańce w różnych rozmiarach

Nasze dmuchańce mają różne rozmiary. Te mniejsze świetnie sprawdzą się na urodzinach i małych imprezach ogrodowych. Duże dmuchańce to zaś doskonałe uzupełnienie festynu czy imprezy plenerowej. Z łatwością dopasujesz je do wydarzenia czy potrzeb Twojego biznesu. 

Wybierając dmuchańce z serii Dżungla masz także pewność, że wybierasz wyłącznie sprawdzone produkty, które są w pełni bezpieczne. Na większość naszych dmuchańców udzielamy 2-letniej gwarancji. Chętnie służymy również poradą na etapie wyboru, jak i później, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W pakiecie z dmuchańcami zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji.