Dmuchańce kolorowe klocki

Dmuchany zamek skakaniec...
Na zamówienie
9 735,00 zł
Dmuchany zamek – skakaniec z serii Kolorowe klocki to atrakcja uwielbiana przez najmłodszych uczestników eventów. Dmuchaniec świetnie sprawdza się w zestawie z pozostałymi atrakcjami z serii Kolorowe Klocki.
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
  • -400,00 zł
Na zamówienie
30 730,00 zł 31 130,00 zł
Dmuchaniec Kolorowe Klocki ze zjeżdżalnią w wydaniu MAXI to widowiskowy plac zabaw, który na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.
Dmuchana zjeżdżalnia...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD16
21 450,00 zł
Ta dmuchana zjeżdżalnia to kolorowa i rzucająca się w oczy atrakcja, która na pewno spodoba się dzieciom.
Dmuchany domek z klocków
Na zamówienie
Dmuchane zamki
D46
7 535,00 zł
Malutki dmuchaniec Kolorowe Klocki, stworzony przede wszystkim z myślą o najmłodszych.
Dmuchana zjeżdżalnia...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD62
14 770,00 zł
Dmuchana zjeżdżalnia z motywem klocków to kolorowa atrakcja idealna dla dzieci!
Mini skakaniec Kolorowe Klocki
Na zamówienie
Dmuchane zamki
WDD71
4 990,00 zł
Malutki skakaniec z kolorowym motywem klocków - świetna atrakcja dla dzieci!
Dmuchany plac zabaw -...
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD90
21 450,00 zł
Nasz kangur przejął dowodzenie i potrafi żonglować klockami. Podwójny dmuchaniec w motywie kolorowych klocków, to podwójna radość dla każdego wielbiciela wielowymiarowej zabawy.
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

To nie tajemnica, że dzieci uwielbiają klocki, a im bardziej kolorowe, tym lepiej! Motyw kolorowych klocków wykorzystaliśmy więc w naszych dmuchańcach. Dzięki temu jeszcze bardziej oddziałują na wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Paleta barw jest na tyle zróżnicowana i ciekawa, że nasze dmuchańce widoczne są z oddali. A przecież o to właśnie chodzi — aby przyciągały wzrok!

Dmuchańce i klocki — co mają wspólnego?

Zarówno dmuchańce, jak i klocki służą do zabawy. Jedne i drugie mogą zapewnić rozrywkę na długie godziny, a przy tym mnóstwo radości i to nie tylko dzieciom! Z niektórych naszych dmuchańców skorzystać mogą również dorośli. Nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie najmłodsi są najbardziej skorzy do zabawy. Skakanie, zjeżdżanie, wspinanie się - dmuchańce zapewniają wiele możliwości. To zabawa, która wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Do wyboru, do koloru!

Zainteresował Cię motyw kolorowych klocków, ale nie wiesz, którego dmuchańca wybrać? W naszej ofercie znajdziesz, wiele ciekawych propozycji. Może to być m.in. dmuchana zjeżdżalnia. Ten dmuchaniec ma 6 metrów wysokości, 7 metrów długości i 4 metry szerokości, nie sposób go zatem przeoczyć! To świetny wybór na imprezy masowe, gdy chcesz, aby na Twoim dmuchańcu mogło bawić się więcej dzieci.

Nie potrzebujesz dmuchańca o tak dużych wymiarach? Dmuchaniec ze zjeżdżalnią Kolorowe Klocki MINI okaże się więc idealny. Możesz dobrać do niego także skakańca i place zabaw o tym samym motywie. Dzięki temu stworzysz spójną wizualnie strefę zabawy.

Dmuchańce z serii Kolorowe Klocki doskonale sprawdzą się na festynach, piknikach rodzinnych, imprezach integracyjnych i innych eventach – plenerowych i nie tylko. Są w pełni bezpieczne i posiadają wszystkie niezbędne atesty. Ponadto, ich bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez niezależnego Rzeczoznawcę. 

Nie wiesz, który dmuchaniec będzie najlepszym wyborem? Odezwij się do nas, a podpowiemy, które z nich cieszą się największa popularnościa i będą odpowiednie do Twojego biznesu.