Dmuchańce kredki

Tor przeszkód Kredki - 20 m
Niedostępne
Dmuchane tory przeszkód
WDD53
26 900,00 zł
Tor przeszkód - świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych!
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Które dziecko nie lubi kolorowych kredek? Z ich pomocą wyczarować można prawdziwe cuda na kartce papieru i nie tylko… Kolorowe kredki mogą stać się także ciekawym motywem atrakcji przeznaczonych dla dzieci. Właśnie tak stało się w przypadku naszych dmuchanych atrakcji. Dmuchańce z motywem kredek to ciekawa propozycja pełna radosnych kolorów. A co najważniejsze - gwarantują świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku. 

Dmuchańce z motywem kredek

Dmuchańce z motywem kredek to ciekawe propozycje, które znajdą zastosowanie na wydarzeniach skierowanych do dzieci, jak i całych rodzin. Taka atrakcje okaże się strzałem w dziesiątkę podczas rodzinnego pikniku, festynu czy imprezy plenerowej. Będzie również idealnym uzupełnieniem wakacyjnego wypoczynku nad wodą. 

Co dokładnie mamy do zaproponowania? Seria z motywem kredek składa się z dwóch dmuchańców: dmuchanego zamku i toru przeszkód. Obie utrzymane są w podobnej stylistyce, dlatego sprawdzą się świetnie zarówno w zestawie, jak i pojedynczo.

Dmuchany zamek z motywem kredek to atrakcja stworzona dla najmłodszych dzieci. Mogą się na niej świetnie bawić, zjeżdżać oraz skakać. Ten dmuchaniec ze zjeżdżalnią ma 4,8 metrów długości, 3,3 metry szerokości i 2,85 metry wysokości. Znacznie większy będzie za to dmuchany tor przeszkód. Jego długość to aż 20 metrów! Do jego rozstawienia potrzebna jest zatem większa przestrzeń. Można to jednak bez problemu zrobić w plenerze!

Dmuchańce z oferty GunGan - jakość i ciekawy design

Dmuchańce z oferty GunGan to nie tylko ciekawy wygląd, ale przede wszystkim wysoka jakość. Każdy z nich spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Ponadto, udzielamy na nie dwuletniej gwarancji, a do zestawu dołączamy też gratis dmuchawę.

Nie jesteś pewien, którego dmuchańca wybrać? Odezwij się do nas, a na pewno pomożemy i udzielimy Ci niezbędnych rad. Nasze dmuchańce zapewniają radość i doskonałą zabawą!