Dmuchańce pirackie

Dmuchana zjeżdżalnia Statek...
  • -400,00 zł
  • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
Dmuchane zjeżdżalnie
D8
24 130,00 zł 24 530,00 zł
Dmuchana zjeżdżalnia Statek piracki to duży i kolorowy dmuchaniec dla dzieci. Świetnie sprawdzi się w zestawie z naszymi pozostałymi atrakcjami z motywem pirackim, które dzieci wprost uwielbiają.
Dmuchany zamek piracki combo
  • Na stanie
Dostępne w magazynie
Dmuchane zamki
D14
7 755,00 zł
Dmuchany zamek piracki MINI combo to połączenie zjeżdżalni ze skakańcem w wersji mini – dla najmłodszych. Dzieci świetnie się na nim bawią – zjeżdżają, skaczą i wcielają się w role piratów.
Dmuchany zamek piracki -...
Na zamówienie
9 680,00 zł
Dmuchany zamek piracki to atrakcja uwielbiana przez dzieci. Ten skakaniec na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom pirackich motywów.
Mały skakaniec ze...
Na zamówienie
6 325,00 zł
Niewielkich rozmiarów skakaniec ze zjeżdżalnią to świetny pomysł na zajęcie dla najmłodszych dzieci na urodzinach czy imprezie ogrodowej.
Dmuchana chata pirata ze...
Na zamówienie
7 535,00 zł
Jedna z mniejszych atrakcji dmuchanych dla dzieci - kompaktowe połącznie skakańca i zjeżdżalni, idealne dla najmłodszych dzieci.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Jak zachęcić dzieci do zabawy? Oferując im nietypowe atrakcje! Jedną z nich mogą stać się dmuchańce z naszej oferty. To doskonały wybór na piknik rodzinny, festyn czy imprezę w plenerze. Nasze dmuchańce wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale i ciekawy wygląd. Doskonale wiemy, jak oddziaływać na dziecięcą wyobraźnię, dlatego proponujemy atrakcyjne motywy. Jednym z nich jest motyw piracki. Teraz każde dziecko może poczuć się jak podczas przygody na morzu!

Dmuchańce z motywem pirackim

Chata pirata, statek ze zjeżdżalnią, a może piracki skakaniec? Dmuchańce z motywem pirackim to niezwykle rozbudowana propozycja dla najmłodszych, jak i nieco większych dzieci. Tego rodzaju stylistyka z pewnością przypadnie im do gustu. Co ją wyróżnia? Jedyna w swoim rodzaju kolorystyka, nawiązująca do morza i statków pirackich. Dmuchańce zdobione są masztem i piracką flagą! A każdy z nich zapewnia całe mnóstwo atrakcji. W zależności od wybranego dmuchańca posiada on zjeżdżalnie, suchy basen i wiele więcej. Wszystko po to, aby zapewnić dzieciom zabawę w prawdziwie pirackim stylu. 

Dmuchańce na każdą okazję

Nasze dmuchańce z motywem pirackim dostępną są w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu dopasujesz je do charakteru danej imprezy, ale i wybranej lokalizacji. Co więcej, są bardzo wytrzymałe, a to dzięki wykorzystaniu materiału, jakim jest PCV nowej generacji. Doskonale znosi on duże obciążenia, dlatego na jednym dmuchańcu na raz może przebywać kilkoro dzieci.

Do dmuchańców dołączamy dmuchawy, które pozwolą na ich sprawne nadmuchanie. Objęta są one także gwarancją producenta. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze dmuchańca, który najlepiej sprawdzi się w danej lokalizacji czy okolicznościach. 

Z naszymi dmuchańcami możesz stworzyć całe pirackie miasteczko. Wystarczy, że wybierzesz więcej niż jedną atrakcję. To rozrywka obok, której nie sposób przejść obojętnie! Sprawdź, co jeszcze mamy w ofercie!