Dmuchańce klasyczne

Dmuchaniec GunGan -...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
D30
14 124,00 zł
Podwójna zjeżdżalnia GunGan to atrakcja dmuchana stworzona z myślą o najmłodszych oraz Twojej kieszeni!
Dmuchaniec GunGan -...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD84
19 700,00 zł
Pojedyńcza zjeżdżalnia klasyczna GunGan to atrakcja dmuchana stworzona z myślą o tych, którzy lubią standardowe rozwiązania.
Dmuchany tor przeszkód...
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD28
21 120,00 zł
Dmuchany tor przeszkód, czyli CrashKader o długości 15-stu metrów - rywalizacja i dobra zabawa gwarantowane!
Dmuchany tor przeszkód...
NIEDOSTĘPNY
Dmuchane tory przeszkód
D26
42 000,00 zł
Najbardziej ekstremalny dmuchany tor przeszkód w naszej ofercie, czyli "CrashRunner" o długości 24 m - znakomita atrakcja umożliwiająca zdrową rywalizację.
Dmuchaniec Wipeout
  • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
Dmuchane tory przeszkód
D5
29 920,00 zł
Dmuchaniec Wipeout to tor przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
Dmuchany tor przeszkód...
  • -2 000,00 zł
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
D7
35 400,00 zł 37 400,00 zł
Najdłuższy w naszej ofercie dmuchany tor przeszkód, czyli CrashKader "Long" o długości 30-stu metrów - rywalizacja i dobra zabawa gwarantowane!
Dmuchany tor przeszkód...
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
D6
44 600,00 zł
Dmuchany tor przeszkód CrashKader "U" o długości 18,5 metrów - duża dawka adrenaliny i rywalizacji!
Dmuchany wipeout bez band
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD88
23 900,00 zł
Wskakuj na ogromne dmuchane kule. Pokonaj dystans jak najszybciej. Bądź niezwyciężony i dostań się na drugą stronę jak najszybciej. Pozytywna dawka adrenaliny i świetnej zabawy z wipeout.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Szukasz dmuchanych atrakcji, które zapewnią frajdę dzieciom podczas imprez plenerowych bądź wakacyjnego wypoczynku? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. U nas znajdziesz różnorodne dmuchańce, które najmłodsi wręcz uwielbiają. Możesz wybierać spośród ciekawych motywów bajkowych lub zdecydować się na motyw klasyczny, który okaże się na tyle uniwersalny, że bez problemu wykorzystasz go w każdym miejscu i na każdej imprezie. 

Atrakcje dmuchane z motywem klasycznym

Motyw klasyczny to przede wszystkim bogata paleta kolorów, która sprawia, że dmuchańce widoczne są już z oddali. Nie sposób więc ich nie dostrzec. Kolory są radosne i zachęcają do zabawy. Znajdą się wśród nich barwy, które najmłodsi lubią najbardziej: żółty, zielony, czerwony czy niebieski. Wybierając atrakcje dmuchane z motywem klasycznym, masz pewność, że wykorzystasz je niezależnie od okazji. To szczególnie istotne, gdy pracujesz w branży eventowej i musisz dostosować się do zróżnicowanych wymagań klientów.

Co dokładnie mamy do zaproponowania? Wśród dmuchańców z motywem klasycznym znajdziesz dmuchańce ze zjeżdżalnią, dmuchane zamki, tory przeszkód i wiele więcej. Każdy dmuchaniec to super zabawa dla dzieci, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Dmuchane atrakcje różnią się także rozmiarem. Możesz wybrać mniejsze dmuchańce, doskonałe m.in. na imprezy urodzinowe, jak również bardzo duże dmuchane zamki, które sprawdzą się na festynie czy imprezie plenerowej.

Dmuchańce klasyczne - uniwersalny wybór

Dmuchańce klasyczne to uniwersalny wybór, który zapewni dzieciom zabawę w ich ulubionym stylu. Wybierając dmuchańce z nasze ofery masz pewność, że wybierasz sprawdzone i bezpieczne produkty. Każdy z nich spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy, a przy tym jest wykonany z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm. W naszym sklepie możesz także liczyć na poradę na każdym etapie zamówienia, także w przypadku obsługi serwisowej.