Dmuchańce wesołe miasteczko

Dmuchana zjeżdżalnia z...
Na zamówienie
13 300,00 zł
Zjeżdżalnia, która zadba o Twój uśmiech podczas każdego zjazdu. Motyw cyrkowy przypadnie do gustu tym, którzy szczególnie lubią widowiska na najlepszym poziomie.
Dmuchany zamek wesołe...
Na zamówienie
8 350,00 zł
Para buch, proszę wsiadać, odjeżdżamy! Kolejkowa przygoda dla najmłodszych. Ten skakaniec jest pełen przygód. Odkrywaj jeszcze więcej.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Wesołe miasteczko to miejsce, które uwielbia każde dziecko i niejeden dorosły! Kojarzy się ze śmiechem, radością i zabawą. Nie trzeba jednak wybierać się do wesołego miasteczka, aby zapewnić dzieciom prawdziwą frajdę. Zagwarantują ją także nasze dmuchańce dla dzieci z motywem wesołego miasteczka! Doskonale sprawdzą się na różnych imprezach w plenerze i nie tylko. To sposób na zapewnienie atrakcji dzieciom podczas festynu, rodzinnego pikniku czy wielu, innych wydarzeń skierowanych do najmłodszych, jak i całej rodzin.

Dmuchańce z motywem wesołego miasteczka

Dmuchańce utrzymane w stylistyce wesołego miasteczko to niezwykle różnorodne atrakcje, które z łatwością przykuwają wzrok. Już same kolory robią wrażenie! Paleta barw została tak dobrana, że nie sposób ich nie dostrzec. A to nie wszystko, dmuchańce nawiązują do ulubionych atrakcji wesołego miasteczka. Wśród nich znajdzie się diabelski młyn, tor przeszkód o wyglądzie ciuchci oraz podwójna zjeżdżalnia. Z ich pomocą stworzysz miejsce pełne dziecięcego śmiechu i radości, a do Twoich atrakcji ustawią się kolejki!

Dmuchańce z motywem wesołego miasteczka doskonale sprawdzą się w plenerze podczas wielu wydarzeń. Z nimi nie ma miejsca na nudę. Jednocześnie decydując się na nasze dmuchańce masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości i wsparcie techniczne.

Dmuchańce od GunGan - zalety

Oferowane przez nas dmuchańce są w pełni bezpieczne i posiadają niezbędne atesty. Szczególną uwagę przykładamy do ich wytrzymałości, dlatego podczas produkcji stosowany jest PVC nowej generacji, który znacząco wydłuża ich żywotność. Na większość z nich udzielamy dwuletniej gwarancji. Służymy również poradą na każdym z etapów zamówienia, a także po jego realizacji. Daj znać czego potrzebujesz, a z pewnością pomożemy.

Wspólnie z nami stworzysz dmuchane wesołe miasteczko, które sprawi mnóstwo radości dzieciom. Jeśli masz pomysł na nietypową atrakcję, to także daj znać, a na pewno coś zaproponujemy.