Dmuchańce cukierkowe

Dmuchany zamek combo z...
Na zamówienie
8 940,00 zł
Dmuchane combo w motywie cukierkowym to doskonała i bezpieczna zabawa na wszelkiego rodzaju eventach. 
Dmuchaniec Wipeout - motyw...
Na zamówienie
Dmuchańce cukierkowe
D5
29 920,00 zł
Dmuchaniec Wipeout jest torem przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
Plac zabaw w motywie cukierków
Na zamówienie
Dmuchane place zabaw
WDD75
25 900,00 zł
Plac zabaw z motywem cukierkowym, najprawdopodobniej nasza najsłodsza pozycja w sprzedaży.
Naziemny dmuchany park...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie wodne
W22
124 000,00 zł
Naziemny park wodny jest idealną alternatywą dla eventów i imprez w przypadku braku dostępu do zbiornika wodnego. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.
Podwójna otwarta...
Na zamówienie
18 400,00 zł
Rozsmakuj się w cukierkowej przygodzie. Ogromna podwójna zjeżdżalnia w motywie najsłodszych łakoci. Spraw sobie radość i wskocz do świata smakowitych kąsków.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Doskonała zabawa w słodkiej odsłonie – takie właśnie są dmuchańce cukierkowe. Wyróżniają się atrakcyjnymi kolorami i przyciągającymi wzrok kształtami, inspirowanymi prawdziwymi przekąskami. Jak wszystkie produkty firmy GunGan, są one bardzo trwałe i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wśród dmuchańców cukierkowych można znaleźć zarówno zjeżdżalnie, jak i atrakcje do skakania oraz produkty, które łączą w sobie wiele funkcji. Daj się ponieść słodkiej fantazji i sprawdź nasz asortyment.