Dmuchańce leśne

Dmuchany zamek las combo
Na zamówienie
Dmuchane zamki
WDD79
8 350,00 zł
Zielony dmuchany zamek w motywie lasu to okazja dla dzieci do odkrywania natury w wyjątkowy sposób, zapewniając im bezpieczną rozrywkę na świeżym powietrzu. W otoczeniu drzew i roślin, maluchy mogą biegać, skakać i bawić się w przyjaznym i ekologicznym środowisku. To nie tylko zabawa, ale także nauka o naturze i ekologii, co czyni to miejsce atrakcją...
Dmuchaniec ze zjeżdżalnią -...
Na zamówienie
10 912,00 zł
Zielony dmuchany zamek z motywem liska to atrakcyjna propozycja, która pozwala dzieciom poczuć się jak bohaterowie bajek, bawiąc się w otoczeniu magicznego lasu. W tym urokliwym i bezpiecznym środowisku maluchy mogą stworzyć własne opowieści i przygody, rozwijając jednocześnie wyobraźnię oraz zdolności interpersonalne. To miejsce, gdzie dzieci mogą...
Dmuchany labirynt w leśnym...
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD18
86 500,00 zł
Czy uda Ci się znaleźć wyjście szybciej niż Twoim znajomym? Świetna atrakcja umożliwiająca rywalizację i sprawdzenie orientacji w terenie.
Dmuchany park rozrywki w...
Na zamówienie
Dmuchane parki rozrywki
WDD99
165 000,00 zł
Sprawdź, gdzie mieszkają elfy i magiczne stworzenia. Kompleksowy, dmuchany park rozrywki, to atrakcja dla wszystkich tych, którzy poszukują przygody życia. Odkryj wieżę łuczników, skacz po magiczny pył. Zajrzyj do kryjówki leśnych skrzatów i baw się w wyścigach z olbrzymimi ślimakami. Bądź dociekliwy, szukaj wskazówek w labiryncie i dotrzyj na sam szczyt...
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Dmuchańce leśne

Czy zaczarowana puszcza pełna przyjaznych zwierzęcych mieszkańców może istnieć wyłącznie w bajkach i wyobraźni dzieci? Nam udało się przenieść ją do rzeczywistości za sprawą naszych niezwykłych dmuchańców z motywem leśnym. Pozwól najmłodszym uczestnikom imprez wskoczyć do wyjątkowego świata atrakcji GunGan i zobacz, jak wspaniała może być aktywna rozrywka na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zabawy!

Dmuchańce leśne — niesamowita dawka zabawy

Dmuchańce leśne od GunGan to prawdziwy hit wśród naszych atrakcji tematycznych. Już nawet jedna dmuchana zjeżdżalnia w tym motywie jest w stanie rozkręcić plenerową imprezę, niezależnie od wieku zgromadzonych na niej dzieci. Ogromne rozmiary, wyraziste barwy oraz niezwykle efektowe elementy dekoracyjne, wobec których nie sposób przejść obojętnie — to kilka z filarów sukcesu naszych atrakcji. Dmuchańce z motywem leśnym od GunGan już z dala przyciągają wzrok najmłodszych, przygotowując ich na doskonałą zabawę i radosne chwile spędzone w bajkowej puszczy.

Dmuchańce z motywem leśnym tylko w GunGan!

W ofercie GunGan znajdziesz rozmaite dmuchańce z motywem leśnym, od prostej zjeżdżalni aż po ogromny labirynt. Proponujemy też zjeżdżalnię dwutorową oraz aż dwa modele combo, łączące w sobie różne typy atrakcji — wszystko to w urokliwych barwach, nawiązujących do leśnej scenerii. Nasze modele atrakcji wyposażone są również w elementy dekoracyjne w postaci dmuchanych koron drzew oraz sylwetek sympatycznych mieszkańców puszczy. W takim otoczeniu niejeden maluch puści wodze wyobraźni i wyczaruje swoją własną przygodę w tym wyjątkowym, leśnym świecie. Wprowadź nasze dmuchańce leśne na Twoje wydarzenie i przekonaj się sam!

Wszystkie dmuchańce GunGan wykonane są ze szczególną starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Do szycia modeli z motywem leśnym (i nie tylko) wykorzystujemy PVC nowej generacji, wyjątkowo odporne na rozerwanie. Masz zapytanie w sprawie dowolnej naszej atrakcji lub chcesz podzielić się swoimi wrażeniami? A może zastanawiasz się, jak zorganizować transport oraz montaż dmuchańca? Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i dobierzemy najlepsze atrakcje dla Twojego biznesu.