Dmuchana zjeżdżalnia wodna z rekinem

14,790.00 zł (BRUTTO)

Zjeżdżalnia wodna z rekinem, który już z daleka przyciąga wzrok wszystkich dzieci!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Dmuchana zjeżdżalnia wodna z rekinem

Zjeżdżalnia wodna świetnie sprawdzi się zarówno "na mokro", jak i "na sucho". Latem każdy chętnie ochłodzi się w basenie z orzeźwiającą wodą. W mniej ciepłe dni basen można pozostawić niewypełniony lub wrzucić do niego kolorowe kulki lub gąbki.

Ta nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna na pewno bardzo spodoba się wszystkim dzieciom, a wielki rekin przyciągnie ich wzrok już z daleka. Polecamy ją również w zestawie z innymi dmuchańcami z motywem morskim:

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana zjeżdżalnia wodna z rekinem waży około 250 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Ta nadmuchiwana zjeżdżalnia ma 10,5 metra długości, 4 metry szerokości i 5 metrów wysokości (po doliczeniu ogona rekina - 6,7 metrów wysokości). Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN 14960.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy, którą dodajemy w gratisie. Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna jest objęta roczną gwarancją.

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Zjeżdżalnie wodne są objęte roczną gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
10,5 m (długość) x 4 m (szerokość) x 5 m (wysokość)/ 6,7 (wysokość z ogonem rekina)
Waga
ok. 250 kg
Materiał
PVC 0,52 mm
Dmuchawa
2400 W
Norma bezpieczeństwa
PN-EN 14960
Gwarancja
1 rok
W12

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.