Dmuchany basen do kul wodnych 5 x 7 m

5 115,00 zł (BRUTTO)

Dmuchany basen wodny do kul wodnych oraz walców wodnych o wymiarach 5 m x 7 m.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchany basen do kul wodnych 5 m x 7 m

Basen wodny firmy GunGan to solidny produkt, przeznaczony głównie do kul oraz walców wodnych. Powłoka wykonana jest z materiału PVC IB 650 g/ cm2 - taka grubość to złoty środek pomiędzy wytrzymałością materiału, a jego wagą. Nasz dmuchany basen ma atrakcyjny i przyciągający uwagę kolor (który oczywiście mogą Państwo zmienić na specjalne zamówienie).

Basen posiada specjalny zawór, który gwarantuje szczelność oraz pozwala na użytkowanie bez konieczności stałego dopływu powietrza. Ewentualne przebicia, powstałe w wyniku kontaktu z ostrym przedmiotem (np. szkłem) można w krótkim czasie samodzielnie zreperować. Niezbędny będzie do tego zestaw naprawczy, który dodajemy w gratisie. Można również skorzystać z naszego serwisu.

Do urządzenia rekomendujemy dokupienie pompki elektrycznej TUTAJ

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchany basen waży około 60 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC IB 650 g/ cm2 o grubości 0,6 mm. Dmuchany basen do kul wodnych ma 7 metrów długości, 5 metrów szerokości i 0,6 metrów wysokości. Jest objęty roczną gwarancją.  

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Gwarancja

Basen wodny jest objęty roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
5 x 7 x 0.6 m
Waga
ok. 60 kg
Materiał
PVC 0,6 mm
Gwarancja
1 rok
W9

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.