Informacje o wysokości kosztów oraz cennik aktualny na dzień 23.10.2019

Wiele osób, które nawiązują z nami kontakt, dopiero rozważa wejście w biznes związany z dmuchańcami. Zazwyczaj pierwszym wyzwaniem jest wybranie odpowiedniego zestawu atrakcji.Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Każdy ma inne oczekiwania wobec dmuchanych atrakcji, inną grupę docelową chce obsługiwać w swoim biznesie. Przy wyborze najwłaściwszych dmuchańców trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników.

Pierwszorzędne znaczenie ma oczywiście kwestia grupy docelowej: czy chcemy organizować eventy lub wynajmować atrakcje dmuchane na imprezy dla dzieci, dla dorosłych, czy też chcemy być otwarci na wszystkie grupy wiekowe? Drugą istotną sprawą jest budżet, jakim dysponujemy. Kolejna rzecz to typ wydarzeń, w których nasze dmuchańce mają uczestniczyć: czy będą to raczej duże imprezy plenerowe, czy też mniejsze eventy, takie jak wieczory kawalerskie i urodziny. Nie mniej ważną kwestią jest nasz gust i to jakie atrakcje po prostu nam się podobają.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Chętnie stworzymy zestaw dmuchańców specjalnie dla Ciebie, dopasowany do Twojej wizji biznesu, grupy docelowych klientów i budżetu.

W GunGan chętnie dzielimy się naszymi przemyśleniami dotyczącymi dmuchańców i odpowiedniego doboru sprzętu. Po analizie statystyk z działu wynajmu na bieżąco wyciągamy wnioski na temat tego, jakie atrakcje dmuchane wynajmują się najchętniej. Zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem staramy się zawsze tworzyć dla klientów jak najlepsze rekomendacje.

Poniżej opisujemy sytuacje trzech przykładowych klientów, z których każdy miał swój własny pomysł na to jak wejść w „dmuchany” biznes. Przybliżona kwota do zainwestowania na początek była przez nich ustalona na wejściu. Warto pamiętać, że część inwestycji można sfinansować leasingiem lub dzięki dotacjom.

Inwestycja w dmuchańce do około 60-ciu tysięcy złotych netto

Klient A nie chce się zamykać na żadną grupę wiekową i zależy mu na takim zestawie atrakcji, który będzie się sprawdzał zarówno w przypadku dzieci i młodzieży, jak również dorosłych. Grupą docelową dla niego są agencje eventowe, którym chce wynajmować atrakcje dmuchane na różne imprezy. Dlatego zależy mu na wejściu w biznes dmuchańców od razu z szeroką ofertą – żeby móc sprostać większości zapytań agencji. Ważna jest dla niego też wielkość atrakcji: możliwość łatwego przewożenia oraz magazynowania w średniej wielkości garażu.

Podstawowe założenia:

  • Uniwersalność dmuchańców (dla dzieci i dla dorosłych).
  • Budżet: około 60 tys. zł netto.
  • Różnorodność atrakcji.
  • Gabaryty dmuchańców umożliwiające łatwe przewożenie i magazynowanie.

 Nasza propozycja:

Dmuchana zjeżdżalnia Statek Piracki

Ta dmuchana zjeżdżalnia zwraca uwagę dzieci, gdy tylko znajdzie się w zasięgu ich wzroku. Jest bardzo przepustowa, świetnie sprawdzi się na dużych eventach, takich jak imprezy integracyjne, pracownicze, pikniki rodzinne czy inne imprezy plenerowe. To najczęściej wynajmująca się zjeżdżalnia w sezonie 2019. Często motywem przewodnim imprez jest motyw piracki, dlatego też cieszy się dużym zainteresowaniem.

Cena: 14 626,02 zł netto (17 990.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci i młodzież

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1800 zł brutto (zwraca się po około 10 wynajmach)

Dmuchany zamek piracki MINI combo

Dmuchany zamek piracki MINI combo to połączenie zjeżdżalni ze skakańcem w wersji mini – dla najmłodszych. Dzieci świetnie się na nim bawią – zjeżdżają, skaczą i wcielają się w role piratów. Atrakcja jest mała i stosunkowo lekka, dlatego jedna osoba poradzi sobie z jej rozłożeniem. Z tego względu nadaje się również na przyjęcia urodzinowe, wesela, i inne tego typu „mniejsze imprezy” lub jako uzupełnienie do statku, na imprezach większych.

Cena: 4 796,75 zł netto (5 900.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci (również najmłodsze)

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1200 zł brutto (zwraca się po około 5 wynajmach)

Dmuchany tor przeszkód CrashKader"Long"

CrashKader "Long" to najdłuższy tor przeszkód, jaki mamy w ofercie. Mierzy 30 metrów i składa się z trzech części. Na każdej z nich spotkamy zjeżdżalnie oraz inne, dodatkowe atrakcje. To absolutny hit sezonu. Świetnie nadaje się na eventy dla dorosłych, a jednocześnie jest uwielbiany przez dzieci. Dodatkowo każdy z elementów zawiera zjeżdżalnie i może być wynajmowany osobno, w przypadku klientów budżetowych.

Cena: 24 308,94 netto (28 900.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci, młodzież, dorośli

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 3600 zł brutto (zwraca się po około 8 - 9 wynajmach)

Dmuchana ścianka wspinaczkowa 6 m

Dmuchana ścianka jest atrakcją doskonale znaną agencjom eventowym od wielu lat i wciąż cieszy się niegasnącą popularnością. Stworzyliśmy model z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci odpowiedniej wielkości poduchy dookoła ścianki, która niweluje ryzyko nieodpowiedniej asekuracji. Na ściankę mogą się jednocześnie wspinać dwie osoby, co jest świetnym pomysłem na połączenie zabawy z rywalizacją.

Cena: 12 113,82 zł netto (14 900,00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci, młodzież oraz dorośli

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 2500 zł brutto (zwraca się po około 6 wynajmach)

Dmuchany zamek skakaniec Kolorowe Klocki

Ten dmuchaniec to świetna atrakcja dla dzieci. Umożliwia im wyskakanie się do woli i bardzo bezpieczną zabawę – atrakcja jest ogrodzona miękkimi bandami z trzech stron. W arsenale firmy wynajmującej atrakcje, nie może zabraknąć takiego „dmuchanego zamku” czy też ”skakańca”. Postawiliśmy tutaj na rzucający się w oczy, ciekawy wzór - olbrzymie klocki.

Cena: 5 991,87 zł netto (7 370.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1200 zł brutto (zwraca się po około 6-7 wynajmach)

Cena takiego startera, to około: 60.000 zł netto.

imagealt
imagealt
imagealt
imagealt
imagealt

Inwestycja w dmuchańce do około 30-stu tysięcy złotych netto

imagealt
imagealt
imagealt
imagealt
imagealt
imagealt

Klient B jest zainteresowany dmuchańcami głównie dla dzieci (przede wszystkim młodszych). Będzie chciał je wynajmować na urodziny, festyny i mniejsze imprezy plenerowe. Istotną sprawą dla Klienta B jest wielkość dmuchanych atrakcji – chce je móc w razie potrzeby samodzielnie przenosić i rozkładać.

Podstawowe założenia:

  • Dmuchańce dla dzieci.
  • Budżet: około 30 tys. zł netto.
  • Wynajem na mniejsze imprezy plenerowe.
  • Niewielkie gabaryty dmuchańców.

 Nasza propozycja:

Ruroskoczki

Ten dmuchaniec to świetna atrakcja dla dzieci (i nie tylko), który umożliwia rywalizację drużynową. Na jednej rurze zmieści się maksymalnie sześciu uczestników. Zabawa polega na tam, żeby jak najlepiej zsynchronizować ruchy i dotrzeć do mety przed rywalami z drugiego ruroskoczka. Wygra drużyna najlepiej podskakujących i najbardziej skoordynowanych. 

Cena: za sztukę1 218,70 zł (1 499,00 zł brutto), za dwie sztuki  = 2 437,4 zł (2 998 zł brutto)

Przeznaczenie: Głównie dzieci (ale też młodzież i dorośli)

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 600 zł brutto (zwraca się po około 4 wynajmach)

Rodeo Bull (Byk)

Dmuchany byk to atrakcja, na którą dzieci od razu zwracają uwagę - i natychmiast chcą go wypróbować. Również dorośli nie przechodzą obok dmuchańca Rodeo Bull obojętnie. Dmuchaniec dostarcza dużo adrenaliny i radości, a to wszystko w całkowicie bezpiecznej atmosferze - ewentualny upadek z byka kończy się na miękkiej platformie.

Cena: 5 934,96 zł netto (7 300.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Głównie dzieci (ale też młodzież i dorośli)

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1300 zł brutto (zwraca się po około 5 – 6 wynajmach)

Hula Hoop Game

Reguły gry w Hula Hoop są bardzo proste - trzeba rzucać obręczami w taki sposób, żeby trafić w pachołek z jak największą liczbą punktów. Kto będzie miał ich najwięcej - wygrywa. Można rywalizować indywidualnie lub drużynowo - zależy od preferencji zawodników.

Cena: 2 276,42 zł netto (2 800.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci, młodzież i dorośli

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 700 zł brutto (zwraca się po około 4 wynajmach)

Skakaniec Monster Truck

Skakaniec wraz z suchym basenem zapewni dzieciom wspaniałą rozrywkę. Ten dmuchniec świetnie sprawdzi się na imprezach integracyjnych, firmowych, piknikach rodzinnych czy wszelkich eventach plenerowych. Atrakcja jest podzielona na dwie osobne części, przegrodzone siatką - dla bezpieczeństwa uczestników zabawy.

Cena: 6 739,84 netto (8 290.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1400 zł brutto (zwraca się po około 6 wynajmach)

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MINI

Ten dmuchany plac zabaw to świetna propozycja dla najmłodszych dzieci. Znajdzie się w nim miejsce do biegania, skakania, wspinania oraz zjeżdżania. A wszystko to całkowicie bezpieczne – miękkie i ogrodzone dmuchanymi bandami. Na drodze dzieci staną dmuchane, klockowe przeszkody i zjeżdżalnia.

Cena: 7 065,04 zł netto (8 690.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1500 zł brutto (zwraca się po około 6 wynajmach)

Dmuchaniec Footbilard

Footbilard, czyli nożny bilard, to zupełnie nowe i zaskakujące połączenie dwóch, jakże różnych dyscyplin sportowych - piłki nożnej i bilarda. Ten nietypowy miks pozwoli rozegrać każdą rundę w wielkim stylu i na wielkim formacie. W skład zestawu wchodzą: dmuchana banda oraz 16 piłek.

Cena: 5 666,67 zł netto (6 970.00 zł brutto)

Przeznaczenie: Dzieci, młodzież, dorośli

Rekomendowana cena wynajmu za 6 godzin: 1700 zł brutto (zwraca się po około 4 wynajmach)

Cena takiego startera to około 30.000 zł netto.

Inwestycja w dmuchańce do około 18-stu tysięcy złotych netto

Klient C chce zainwestować na początek do 20 tysięcy złotych i rozszerzyć działalność na późniejszym etapie, gdy już zwróci mu się pierwsza inwestycja. Nie pierwszy raz w takiej sytuacji poleciliśmy zestawy Bumper Ball i Archery Tag. Te atrakcje są chętnie wybierane zarówno przez dzieci i młodzież, jak również przez dorosłych. Więcej na temat tej inwestycji na rozpoczęcie własnego biznesu przeczytasz w innym wpisie na naszym blogu:TUTAJ

Zdecydowanie się na konkretne rozwiązanie bywa trudne, szczególnie na początku rozwoju własnej działalności. Dlatego zapraszamy do kontaktu! Dla nas każdy biznes jest inny i każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Z przyjemnością zastanowimy się wspólnie jakie atrakcje wybrać, chętnie doradzimy i znajdziemy zestaw idealny dla Ciebie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności

 

Dowiedz się więcej o dmuchańcach

Bubble Football — co to jest, gdzie kupić? Zasady gry

Bubble Football — co to jest, gdzie kupić? Zasady gry

Dlaczego warto zainteresować się Bubble Football i co czyni tę grę tak wyjątkową? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule! read more
Pomysł na biznes w branży dziecięcej

Pomysł na biznes w branży dziecięcej

Nie masz pomysłu na własną firmę? Przeczytaj ten artykuł — znajdziesz tu gotowe pomysły na biznes, które pozwolą Ci się zainspirować i zdecydować, co pragniesz robić! read more
Pomysły na imprezę integracyjną w plenerze

Pomysły na imprezę integracyjną w plenerze

Planuj i organizuj zabawę w plenerze w taki sposób, by każdy odnalazł dla siebie idealną atrakcję. Zagwarantuj pracownikom firm doskonałą strefę komfortu i dobrej rozrywki. read more
Sprawdzony sposób na finansowy sukces.

Sprawdzony sposób na finansowy sukces.

Zobacz, z jakich gotowych pomysłów na biznes związany z rozrywką możesz skorzystać, by zaistnieć w branży eventowej, lub dlaczego wypożyczalnia dmuchańców może być propozycją właśnie dla Ciebie! read more
Jak naprawić uszkodzony dmuchany zamek?

Jak naprawić uszkodzony dmuchany zamek?

Z tego artykułu dowiesz się jakich narzędzi potrzebujesz, by przywrócić atrakcjom funkcjonalność. Praktyczne porady w przypadku awarii. read more
Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dlaczego warto inwestować w place zabaw? Czy zakup kompleksowego dmuchanego placu rozrywki się opłaca? Odpowiedzi na pytania odnajdziesz w tym artykule. read more
Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Prosty przepis na udaną zabawę z kulami Bumper Ball. Organizacja ciekawych rozgrywek wśród przyjaciół i rówieśników. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu podczas imprezy plenerowej. Zobacz, jak łatwo możesz zorganizować fantastyczne wydarzenie dzięki dmuchanym kulom Bumper Ball. read more
Impreza w plenerze. Na co zwrócić uwagę?

Impreza w plenerze. Na co zwrócić uwagę?

Stwórz strefę rewelacyjnej rozrywki dla każdego. Chcesz uczynić imprezę plenerową jeszcze bardziej angażującą uczestników? przeczytaj nasz artykuł. read more