Żyjemy w kraju bardzo przedsiębiorczym. Nie każdy wie, że według statystyk Polska jest jednym z najbardziej przedsiębiorczych państw w Europie. Wiele młodych osób marzy o założeniu własnej firmy. Jednak spory krąg powstrzymuje brak pomysłu na biznes. Jeśli jesteś w tej grupie to ten artykuł został stworzony właśnie dla Ciebie.

Pomysł na biznes do 20000 zł – czy to możliwe w 2018 roku?

W naszym kraju funkcjonuje duże grono ambitnych ludzi, którzy marzą o niezależności i własnej firmie. Niestety nie zawsze jest obok, ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń i wskaże kierunek, w którym warto podążać.

Bardzo często przed podjęciem ryzyka powstrzymuje obawa, że nasz pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry i lęk przed wysoką kwotą inwestycji.

Kilka lat temu sami zaczynaliśmy i dokładnie wiemy jak to jest. Właśnie, dlatego postanowiliśmy dziś wyjść naprzeciw aspirującym przedsiębiorcom i przedstawić idealny pomysł na biznes na 2018 rok. Dostarczymy Wam nie tylko sam pomysł, ale dokładny plan, wszystkie potrzebne wyliczenia – pokażemy Wam „step by step” jak zacząć! A co niezwykle, istotne w przypadku początkujących przedsiębiorców całość inwestycji zamknie się w 20 tyś złotych brutto.


Gotowy by zacząć nowy rozdział? Zyskać niezależność? Być swoim szefem? Zostań z Nami!

Pomysł na biznes w prężnie rozwijającej się branży

Branża rozrywkowa to jeden z najciekawszych, najbardziej obiecujących i prężnie rozwijających się sektorów. Jest wiele przyczyn takiej sytuacji. Przede wszystkim ludzie szukają alternatyw, możliwości spędzania aktywnie czasu i dobrej zabawy.

Nasz pomysł na biznes dotyczy właśnie branży rozrywkowej, w której czujemy się jak ryby w wodzie. Konkretnie? Proponujemy Ci inwestycję w zestawy Bumper Ball oraz Archery Tag, pod wynajem!

Zdaję sobie sprawę, że w tym momencie powstaje w Twojej głowie mnóstwo pytań. Ale już wkrótce wszystko stanie się jasne, ponieważ w dalszej części odpowiemy na poniższe pytania.

Dlaczego akurat Bumper Ball i Archery Tag?
Z jakim zestawem zmieszczę się w kwocie 20000 zł?
Czy to się opłaca? Gdzie znajdę klientów?
Skąd wziąć pieniądze na pierwszą inwestycję?

Czas zdradzić Ci nasz gotowy plan na SUKCES!

Dlaczego pomysł na biznes polegający na wynajmowaniu atrakcji to genialny pomysł?

Dlaczego Bumper Ball?

Po pierwsze Bumper Ball znany również pod hasłem bubble football lub bubble soccer jest najczęściej wynajmującą się atrakcją ze wszystkich oferowanych przez naszą firmę. Trudno, bowiem przejść obojętnie obok widowiska, podczas którego rozbawiona grupa znajomych biega w wielkich dmuchanych kulach. A CIEKAWOŚĆ to pierwszy stopień do WYNAJMU.
Po drugie ten rodzaj atrakcji sprawia tyle radości uczestnikom, że jak magnes przyciąga firmy organizujące eventy, organizatorów wieczorów panieńskich / kawalerskich czy też zwykłych poszukiwaczy przygód.
Po trzecie cały sprzęt jest bardzo poręczny i z powodzeniem zmieści się nawet do samochodu osobowego ze złożonymi siedzeniami.
Po czwarte montaż całej atrakcji jest niesamowicie prosty. Na rozłożenie Bumper Ball potrzebujesz zaledwie 15-20 minut.


Wciąż zastanawiasz się czy warto? Nie wiesz, czym dokładnie jest Bumper Ball?
Koniecznie obejrzyj nasz filmik!

Dlaczego Archery Tag?

Po pierwsze Archery Tag, to nieco świeższa dyscyplina, której popularność gwałtownie rośnie. A co za tym idzie masz szansę dołączyć do elitarnego grona niewielu firm, które mają ten rodzaj atrakcji w swojej ofercie.

Po drugie jest świetną alternatywą dla paintballa – w pełni mobilna, bezpieczniejsza, mniej bolesna i przede wszystkim tańsza w zakupie. A jak zapewne wiesz Paintball podbił serca graczy na całym świecie, teraz czas na Archery Tag!

Po trzecie w połączeniu z bumper ball stanowi kompletny zestaw – dmuchane kule świetnie sprawdzają się jako przeszkody do Archery Tag.

Obejrzyj nasz filmik i sam się przekonaj!

Pomysł na biznes do 20 tyś

Tak to możliwe – odpowiadamy niedowiarkom, którzy nie wierzą, że przy budżecie 20 tyś można otworzyć biznes i zakupić dobry sprzęt pod wynajem. Niezwykle istotne jest jednak odpowiednie dobranie zestawu.  I tu mamy dla Ciebie małą niespodziankę!

Specjalnie dla czytelników tego artykułu, przygotowaliśmy specjalną promocję na kompletny zestaw, tak aby zmieścić się w wymienionej kwocie.

Zestaw Bumper Ball oraz Archery Tag:
- Bumper Ball: 10 szt.
- Pompki elektryczne: 2 szt.
- Zestaw naprawczy: 1 szt.

SUMA: 15498 zł brutto (cena aktualna w dniu: 20.02.2018)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Łuk archery tag 26 lbs: 10 szt.
- Strzały archery tag: 40 szt. (szybkie)
- Ochraniacze na palce: 10 szt.
- Ochraniacze na przedramię: 10 szt.
- Tarcze Archery Tag: 2 szt.
- Maski standard:  10 szt.
- Torba mała Archery Tag (na strzały): 1 szt.
- Torba duża Archery Tag (na łuki): 1 szt.

SUMA:  4807 zł brutto (cena aktualna w dniu: 20.02.2018)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUMA ZESTAWU: 15498 zł + 4209 zł =  20 305zł brutto 20.000 zł brutto
*Dodatkowo dostaniesz w gratisie pełną dokumentację techniczną oraz darmową wysyłkę przy płatności z góry.

Powyższy zestaw to oczywiście wariant minimum. W przypadku archery tag sugerujemy zazwyczaj zestaw dla 12 graczy oraz maski premium v-force. Jeśli masz większy budżet i chcesz zainwestować od samego początku w powiększone zestawy to oczywiście możesz liczyć na nasze doradztwo i pomoc w skompletowaniu całości.

Czy ten pomysł na biznes się opłaca? Gdzie znaleźć klientów?

Wiemy już, jaka inwestycja będzie optymalna by wystartować z własną działalnością - czas przejść do możliwych profitów.

Teraz podpowiemy Ci, do kogo możesz skierować potencjalną ofertę swojej firmy oraz gdzie warto szukać klientów.

Dużą grupę Twoich potencjalnych klientów stanowić mogę przede wszystkim instytucje i firmy organizujące eventy oraz imprezy plenerowe: agencje eventowe, firmy samodzielnie organizujące eventy dla swoich pracowników, domy kultury, hotele, organizatorzy wieczorów kawalerskich itd.

Wiemy z własnego doświadczenia, że grono klientów biznesowych jest naprawdę spore. Być może jesteś już związany z pewną branżą, która stanie się świetnym segmentem do pozyskiwania potencjalnych klientów. Warto dodać, że również klienci indywidualni chętnie wynajmują wszelkiego rodzaju atrakcje na swoje urodziny, przyjęcia itp.

Ile można zarobić na tym biznesie?

Jaki punkt może być bardziej interesujący dla przyszłego przedsiębiorcy niż możliwe zyski z poniesionych inwestycji? Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami.

Średnie ceny wynajmu atrakcji wraz z obsługą, na Polskim rynku, to:

  • Bumper Ball: ok. 350 zł netto/h lub ok. 1600 zł netto/6h (1968 zł brutto) + koszty dojazdu.
  • Archery Tag:  ok. 400 zł netto/h lub 1450 zł netto/6h (1784 zł brutto) + koszty dojazdu.


Bez zaawansowanej znajomości matematyki łatwo obliczyć, że cała inwestycja (w obie atrakcje) zwróci nam się po około dziesięciu całodniowych (6 godzinnych) wynajmach jednej lub drugiej atrakcji. Każdy kolejny klient to już czysty zysk ;)

Na pytanie „czy to dobry pomysł na biznes w 2018 roku, czy  faktycznie warto”, możemy tylko powiedzieć – gdyby nie było warto to już byśmy nie prowadzili firmy.  A my z miesiąca na  miesiąc inwestujemy w coraz więcej sprzętu i rozpoczynamy współpracę z nowymi klientami.

Podoba mi się ten pomysł na biznes, ale skąd wziąć środki na inwestycje?

Oczywiście najlepszym i najprostszym sposobem finansowania Twojego pomysłu na biznes są własne oszczędności. Warto czasem rozbić „świnkę” i zaryzykować!

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy dysponuje gotówką odłożoną na cele inwestycyjne. W takiej sytuacji warto poznać inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z bezzwrotnej dotacji na pierwszą działalność gospodarczą udzielanej przez Powiatowy Urząd Pracy. Korzystając z programu można uzyskać do 20 tyś złotych (kwota ta może się różnić w zależności od powiatu). Warunkiem koniecznym jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej, przez określony przez dany urząd czas. Szczegółowe informacje warto zaczerpnąć w PUP-ie właściwym dla miejsca zamieszkania, ponieważ przepisy i zasady udzielania bezzwrotnych dotacji ulegają zmianą.