Każdy, kto decyduje się na zakup kul do Bubble Football – kul Bumper Ball TPU premium – prędzej czy później staje przed dylematem wyboru odpowiedniego ich rozmiaru. Niniejszy wpis powstał w celu ułatwienia podjęcia optymalnej decyzji zakupowej.

Kule Bumper Ball TPU premium występują w dwóch rozmiarach:

 

1. UNIWERSALNE: Kule Bumper Ball o średnicy poprzecznej 1,55 m, wysokości około 1,20 m  oraz wadze 7,5kg

2. MAŁE: Kule Bumper Ball o średnicy poprzecznej 1,25 m, wysokości około 1,0 m oraz wadze 6kg

   Uniwersalne kule Bumper Ball (1,55 m) są odpowiednie dla użytkowników o wzroście od 140 cm wzwyż. Przy takich gabarytach uczestnika gra jest w pełni komfortowa i bez problemu można zorganizować najpopularniejszy typ rozgrywek z użyciem kul Bumper Ball – czyli Bubble Football. Wzrost 140 cm pozwala na swobodne poruszanie się w kuli. Nogi użytkownika wystają na tyle, że może on biegać i kopać piłkę. To oczywiście nie znaczy, że mniejsi uczestnicy zabawy nie mogą korzystać z Bumper Balli w tym rozmiarze. Po prostu poruszanie się w kuli będzie dla nich trudniejsze, dlatego będą mogli bawić się jedynie turlając się w asyście rodzica / opiekuna.

   Małe kule Bumper Ball (1,25 m) są odpowiednie dla użytkowników od 110 cm do 170 cm wzrostu. Mniejsze rozmiary kul oraz ich niższa waga pozwalają najmniejszym uczestnikom na w pełni komfortową zabawę oraz umożliwiają kopanie piłki.

Poza wagą oraz rozmiarem zewnętrznym dmuchane kule do zderzania różnią się również średnicą wewnętrznego tunelu. Osoby o wzroście powyższej 170 cm będą w stanie wejść do małej kuli, natomiast będą odczuwać ciasnotę – im większy zawodnik, tym większy ucisk.

   Mając na uwadze powyższe informacje należy się zastanowić kto będzie odbiorcą naszych usług. Jeśli swoją ofertę kierujemy głównie do dorosłych i starszej młodzieży - zdecydowanie powinniśmy wybrać rozmiar większy. Jeśli natomiast grupą docelową będą dzieci (kolonie, obozy dla dzieci, szkoły itp.),  wtedy zdecydowanie lepiej sprawdzi się mniejszy rozmiar.

   Jeśli nie mamy określonej grupy odbiorców i chcemy otworzyć się na wszystkie opcje - rozsądnym rozwiązaniem będzie wybór rozmiaru uniwersalnego (1,55 m). Jak sama nazwa wskazuje - obejmuje on najszerszą grupę klientów.

imagealt