W GunGan dajemy naszym klientom możliwość puszczenia wodzy fantazji! Chętnie wykonamy projekt dmuchańca na specjalne zamówienie. Jaka jest w takim przypadku procedura składania zamówienia?

Pierwszy krok będzie po Twojej stronie - znalazłeś inspirację w internecie, a może wymyśliłeś coś całkowicie od zera? Wyślij nam zdjęcie poglądowe, szkic, opis atrakcji lub informacje na temat przeróbek, jakich chcesz dokonać w już istniejącym dmuchańcu. Na tym właśnie będziemy bazować, żeby wykonać produkt szyty na miarę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz wysłania zdjęcia z jak najdokładniejszym opisem modyfikacji.

Najważniejszym elementem w przypadku atrakcji robionych zgodnie z wizją naszych Klientów jest sprawdzenie, czy takie wymarzone urządzenie będzie spełniało wszystkie wymagania europejskiej normy regulującej kwestie urządzeń dmuchanych. Nasz projektant musi więc w pierwszej kolejności drobiazgowo sprawdzić, czy dmuchaniec będzie w pełni bezpieczny i zgodny z przepisami. Jeśli jakiś element wzbudzi jego wątpliwości - wprowadzimy wymagane poprawki i zmodyfikujemy urządzenie w taki sposób, żeby w dalszym ciągu było jak najbardziej zgodne z przedstawioną u wizją, ale jednocześnie było w pełni bezpieczne.

Nasz projektant dokona wstępnej wyceny dmuchańca produkowanego na zamówienie. W tym momencie poprosimy o wpłatę 10% wartości atrakcji - będzie to zadatek na poczet produkcji, który pozwoli nam na stworzenie profesjonalnego projektu.

Jeśli na dalszych etapach będziesz chciał dokonywać kolejnych modyfikacji – nie ma problemu! Zanim przystąpimy do produkcji będziemy oczywiście wprowadzać zmiany w projekcie, bo zależy nam, żeby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani końcowym wyglądem danego urządzenia rekreacyjnego w 100%.

Po akceptacji ostatecznej wersji projektu poprosimy o wpłatę kolejnych 50% kwoty i rozpoczniemy proces produkcji dmuchańca. Wtedy wystarczy już tylko czekać na efekt końcowy :) Wpłata pozostałych 40% kwoty może nastąpić przed odbiorem wyprodukowanej atrakcji. 

Masz jakiś pomysł, który chciałbyś wcielić w życie? Zapraszamy do kontaktu - chętnie sami coś doradzimy i podpowiemy :)

imagealt

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności