Urządzenia marki GunGan produkowane są z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o detale. Materiały wykorzystywane do stworzenia poszczególnych atrakcji są zawsze podane w opisie każdej z nich. Możemy wyróżnić kilka grup produktów, które charakteryzują się konkretnymi parametrami:

- Kule Bumper Ball oraz Kule wodne wytwarzane są z materiału TPU topowej klasy. Charakteryzuje się on wysoką odpornością na rozerwania i przetarcia, a jego struktura jest gęsta i elastyczna.

- Klasyczne dmuchańce ze stałym dopływem powietrza produkowane są z materiału PVC nowej generacji.

- Atrakcje pompowane pompkami elektrycznymi tworzone są z materiałów PVC różnej grubości, w zależności od specyfiki samej atrakcji (tego w jaki sposób i w jakich warunkach będzie użytkowana).

- Parki wodne są produkowane z najgrubszego materiału PVC, w ich przypadku zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami na blogu dotyczącymi konkretnie tych produktów.

W tym opisie chcielibyśmy się skupić na klasycznych dmuchańcach ze stałym dopływem powietrza. Powstają one zazwyczaj z PVC o grubości 0,52 mm, wytrzymałości na rozerwanie 414 N i gęstości 1300 D. Materiał charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwanie oraz relatywnie niską wagą. Posiada dwie powłoki zewnętrzne oraz powłokę wzmacniającą z siatki. Jest trudnopalny. 

Niewątpliwą zaletą naszych dmuchańców jest to, że większość z nich ma również powłokę wewnętrzną wykonaną z PVC. Szycie jest wykonane solidnie na całej powierzchni, w wymagających tego miejscach stosujemy szycie potrójne, a nawet poczwórne. Zmniejsza to do minimum ryzyko powstawania rozpruć.

W miejscach szczególnie mocno eksploatowanych albo narażonych na uszkodzenia - stosujemy przy produkcji wzmocnione materiały, żeby mieć całkowitą pewność, że nasze dmuchańce nie zawiodą nawet podczas bardzo dużych eventów. Poza tym urządzenia są zabezpieczone przed nagłym ubytkiem powietrza w przypadku braku zasilania, a suwaki przy zaworach są wzmacniane. 

Zadowolenie Klientów ma dla nas szczególnie dużą wartość, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty spełniały standardy nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie szczegółowe pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

imagealt
imagealt

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności