W GunGan projektujemy, produkujemy i montujemy dmuchane, tematyczne parki rozrywki – tworzone specjalnie na Państwa zamówienie, idealnie dopasowane do przestrzeni, którymi Państwo dysponują.

Stworzyliśmy projekt dmuchanego parku rozrywki, w którym, naszym zdaniem, atrakcje są optymalnie dobrane pod kątem różnorodności i dopasowania do wszystkich grup wiekowych odwiedzających tego typu miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z tą propozycją, która może być punktem wyjścia i inspiracją do wymyślenia własnych parków dmuchańców. Do każdego projektu podchodzimy oczywiście indywidualnie i każda tego typu inwestycja będzie wymagała szczegółowego omówienia i konsultacji z projektantami. Dopasujemy park w 100% do oczekiwań.

Zaprojektowany przez nas dmuchany park rodzinny produkcji składa się z kilkunastu części, łączonych ze sobą specjalnymi rzepami. Przy wejściu znajduje się strefa przeznaczona specjalnie dla najmłodszych dzieci (od 0 do 4 lat), ze zjeżdżalniami, wielkim dmuchanym misiem, miejscami do siedzenia i skakania oraz obręczami i tunelami. W dalszej części dmuchanego placu zabaw można znaleźć takie atrakcje dmuchane jak:

imagealt

(1) poduchy do balansowania,

(2) cztery stanowiska do axe throw, czyli zabawy celnościowej polegającej na rzucaniu siekierami do tarczy,

(3) poduchy do skakania, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym,

(4) wipeout, czyli wielkie kule do skakania,

(5) miękka góra,

(6) wieloosobowa ścianka wspinaczkowa w kształcie litery „C”, o różnych poziomach trudności,

(7) ogromny suchy basen z piłeczkami, do którego można wskoczyć w dowolnym momencie, ale najlepiej zjechać wprost do niego z jednej z czterech zjeżdżalni,

(8) podwójne zjeżdżalnie, czyli klasyka wśród dmuchańców, która nigdy nie wyszła z mody,

(9) dżungla słupków, przez którą niełatwo się przedrzeć,

(10) „kamienie na rzece” do przeskakiwania,

(11) arena gladiatorów, na której przeciwnicy mogą toczyć zażarte walki, próbując zrzucić się wzajemnie z rury,

(12) olbrzymi tor przeszkód z licznymi wzniesieniami i spadkami, zjeżdżalniami i dmuchanymi przeszkodami,

(13) ośmioosobowy meltdown, jedna z najbardziej popularnych i lubianych atrakcji w tym sezonie, która wymaga sporej sprawności i przeskakiwania nad dmuchanymi, obracającymi się ramionami w taki sposób, żeby nie dać się strącić z podestu.

Atrakcje znajdujące się na terenie dmuchanego parku rodzinnego możemy oczywiście zmienić na takie, które Państwo uznają za najbardziej odpowiednie. Chętnie doradzimy i podzielimy się doświadczeniami z naszej działalności wynajmu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania - prosimy o kontakt telefoniczny (+48 533 353 596) lub mailowy (kontakt@gungan.pl), a na pewno uda nam się je rozwiać. Zapraszamy również do naszego biura oraz do magazynu - chętnie pokażemy Państwu nasze dmuchańce na żywo, żeby mogli się Państwo przekonać, że produkujemy urządzenia najwyższej jakości.