imagealt
imagealt
imagealt

Co jest zawarte w cenie dmuchanego parku wodnego?

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw. W cenie jest również dokumentacja techniczno-ruchowa i atesty potwierdzające zgodność z normami europejskimi.

Liny, kotwy, pompki, oraz montaż wyceniamy indywidualnie dla każdego parku wodnego.

Jakie akcesoria i usługi można dodatkowo dokupić do dmuchanego parku wodnego?

Możemy osobno wycenić transport dmuchanego parku wodnego, montaż wszystkich elementów przez profesjonalną ekipę z nurkiem, szkolenia z montażu dla Państwa zespołu (dzięki którym pracownicy będą w stanie w kolejnych sezonach samodzielnie montować i demontować cały park wodny), demontaż parku po zakończeniu sezonu, czyszczenie, konserwację, serwis i ewentualne naprawy.

Poza tym możemy również zaproponować zakup kamizelek ratunkowych, boi,  dodatkowych lin, karabińczyków czy zestawów naprawczych i obciążników.

Z czego wynika maksymalna ilość użytkowników dmuchanego parku wodnego?

Przy każdym elemencie można znaleźć informację o maksymalnej liczbie użytkowników danej atrakcji. Ze względu na to, że ludzie korzystający z dmuchanych parków wodnych cały czas się przemieszczają - zwykle liczy się maksymalne obciążenie  dla całego parku średnio jako 5-6 osób na element.

Czy użytkownicy dmuchanych parków wodnych muszą nosić kamizelki?

Dla bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy powinni nosić kamizelki ratunkowe.

Czy zabawy na dmuchanym parku wodnym musi pilnować ratownik?

Tak, parku wodnego powinien pilnować ratownik. W przypadku bardzo dużych konstrukcji można nawet rozważyć zatrudnienie kilku ratowników. Można zakupić specjalną dmuchaną wieżę dla ratownika, żeby mógł on zająć najbardziej dogodne miejsce obserwacyjna na zbiorniku.

Co zrobię, jeśli uszkodzi się jakiś element parku?

Wszystko zależy od tego jak duże jest uszkodzenie. Materiał jest gruby, więc przy prawidłowym użytkowaniu nic złego nie będzie się z nim dziać. Zdarza się jednak, że ludzie nie przestrzegają regulaminu (na przykład wchodzą na atrakcje z ostrymi przedmiotami albo zegarkami, biżuterią itp.) i wtedy może dochodzić do uszkodzeń.

Niewielkie uszkodzenia mogą być naprawione bezpośrednio na wodzie, wtedy nie ma potrzeby demontażu elementu i cała naprawa zakończy się bardzo szybko. Dużo zależy jednak też od umiejscowienia usterki. Jeżeli zajdzie taka konieczność – można zdemontować dany element i naprawić go na lądzie. Dzięki temu, że parki są modułowe – wystarczy odłączenie uszkodzonego fragmentu.

Przede wszystkim jednak lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto pilnować czy wszyscy użytkownicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie przy kawie możemy porozmawiać o tej świetnej możliwości biznesowej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności