1. Jak duży i głęboki musi być zbiornik, żeby można w nim było umieścić dmuchany park wodny?

Wymagana głębokość jest uzależniona od poszczególnych elementów dmuchanych parków wodnych. Zwykle jest to od 1,2 m do 3 metrów. Odległość od brzegu powinna wynosić od 2 do 5 metrów, w zależności od ww. czynników.

2. Ile trwa montaż dmuchanego parku wodnego?

Montaż dmuchanego parku wodnego trwa zwykle od jednego do trzech dni, w zależności od wielkości aquaparku i rodzaju atrakcji.

3. Z jakiego materiału są wykonane dmuchane parki wodne?

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny, trójwarstwowy z dodatkową powłoką anty UV. Stosujemy materiał renomowanej firmy Plato Plastic.

4. Jaki jest okres gwarancji na dmuchane parki wodne?

Parki wodne są objęte dwuletnią gwarancją. Jest możliwość jej odpłatnego rozszerzenia na dodatkowy okres.

5.Czy dmuchanych parków wodnych dotyczą jakieś normy i przepisy prawa polskiego?

Dmuchane parki wodne podlegają normie europejskiej PN-EN ISO 25649-6, która zastąpiła wcześniejszą PN-EN 15649-6. Określa ona wszystkie podstawowe wymagania europejskie dotyczące dmuchanych parków wodnych, takie jak maksymalną ilość użytkowników danych elementów, mocowanie, zawory, bezpieczne umiejscowienie na wodzie, minimalną głębokość wody dla danego elementu, dystans od brzegu oraz między elementami i wiele innych.

6. Co się dzieje z dmuchanymi parkami wodnymi na zimę?

Na zimę dmuchane parki wodne są demontowane. Po zdemontowaniu parków należy wszystkie elementy dokładnie wyczyścić i dobrze wysuszyć przed złożeniem ich do magazynu.

Zapraszamy do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie przy kawie możemy porozmawiać o tej świetnej możliwości biznesowej.

imagealt

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności