imagealt
imagealt
imagealt
Elementy parków dmuchanych staramy się dobierać indywidualnie dla poszczególnych klientów, dlatego jak zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Przy doborze elementów trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na:

- minimalną wymaganą głębokość,

- wielkość zbiornika,

- maksymalną ilość osób, jakie mogą z danego elementu jednocześnie korzystać,

- bezpieczną odległość od brzegu.

Oczywiście jedną z kluczowych spraw będzie tutaj budżet. Parki tej samej wielkości mogą bardzo się różnić cenowo w zależności od elementów, z jakich się składają. Poza tym zawsze już na wstępie warto się zastanowić ile osób park ma przyjąć jednocześnie, jaka jest grupa docelowa (głownie dzieci, głównie dorośli, całe rodziny?), czy to zestaw na start do późniejszej rozbudowy czy od razu park z wielkiego zdarzenia?

Ponieważ dmuchane parki wodne składają się z modułów, można je dowolnie komponować, ale też dowolnie rozbudowywać. Dlatego raz podjęta decyzja niekoniecznie jest ostateczna, bo zawsze można dołożyć dodatkowe elementy.

Najpopularniejszymi elementami dmuchanych parków wodnych są trampoliny i zjeżdżalnie – prawie każdy klient chce mieć te atrakcje w swoim aquaparku. I słusznie, bo są to jedne z ciekawszych elementów. Ze względu na to, że występują w większości parków, to klienci ich oczekują, a oczywiście zawsze warto wychodzić naprzeciw takim sygnałom przy przygotowywaniu oferty.

Inną popularną atrakcją, często występującą jako element dmuchanego parku wodnego lub jako samodzielna konstrukcja, jest Blob. Blob to duża poducha powietrzna umieszczana w zbiorniku wodnym, na którą skacze się z wysokości - uwielbiają ją zarówno dzieci, jak i dorośli.

W większości parków wodnych umieszczamy też najprostsze materace do biegania, które są idealnymi łącznikami między atrakcjami, a przy tym kosztują nieco mniej. Nieodłączne będą też fragmenty wodnych torów przeszkód, które utrudnią bieganie po parku i wzmagają rywalizację.

Oprócz elementów modułowych posiadamy też w ofercie samodzielne atrakcje wodne, które można umieścić poza parkiem wodnym, np. kule i walce wodne, bramki do wodnej piłki, ścianki wspinaczkowe, boiska do siatkówki wodnej, huśtawki wodne itp. Mogą one być świetnym uzupełnieniem dla dmuchanych parków wodnych.

imagealt
imagealt
imagealt

Zapraszamy do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie przy kawie możemy porozmawiać o tej świetnej możliwości biznesowej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności