imagealt

Jak zamontować dmuchany park wodny?

W GunGan z założenia chcemy maksymalnie odciążać naszych klientów, dlatego możemy zająć się montażem całego parku wodnego na Twoim zbiorniku. Jeśli wolisz zrobić to samodzielnie -  przekażemy oczywiście dokładne instrukcje dla poszczególnych elementów. Możemy również przeszkolić Twoich pracowników podczas pierwszego montażu, żeby w kolejnych sezonach byli już w stanie poradzić sobie sami lub przy pomocy zewnętrznego nurka.

Montaż dmuchanego parku wodnego trwa zwykle od jednego do trzech dni, w zależności od wielkości aquaparku i rodzaju atrakcji. Są różne możliwości montażu parku dmuchanego na wodzie. Wybór najlepszego zależy przede wszystkim od wielkości całego parku wodnego, rodzaju poszczególnych elementów, także od gruntu w danym zbiorniku wodnym. Jedną z popularniejszych metod montażu elementów parków wodnych są betonowe bloki (ważące nawet do 400 kg), które zatapia się w wodzie pod danym elementem. Ta metoda montażu wymaga użycia dźwigu.

Informacje odnośnie montażu parku wodnego najłatwiej będzie nam sprecyzować, gdy dowiemy się więcej o Twoim zbiorniku wodnym oraz o wybranych atrakcjach (które mogą wymagać różnego obciążenia). Wybierzemy najlepszy naszym zdaniem sposób montażu dmuchanego parku wodnego i damy Ci dokładne instrukcje. Możesz też zdać się w pełni na nas i mieć spokojną głowę.

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności