Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych

28 490,00 zł (BRUTTO)

Dmuchana, mobilna arena do rozgrywek Bubble Football z materiałową nawierzchnią.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych

Dmuchana, mobilna arena do rozgrywek Bubble Football z materiałową nawierzchnią. Dmuchane bandy oraz siatka usprawniają przebieg rozgrywek (piłka rzadko wypada poza boisko). Dodatkowo całość wygląda widowiskowo i przyciąga uwagę przechodniów.

Rozłożenie i złożenie boiska zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Arenę można z łatwością transportować. Została wyprodukowana z dbałością o szczegóły: szwy są bardzo mocne i odporne na przeciążenia. 

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana arena do Bubble Football waży około 250 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,52 mm nowej generacji o średniej wytrzymałość na rozerwanie 414 N

Arena do Bubble Football ma 22 metry długości i 10 metrów szerokości. Zalecamy zastosowanie do niej dmuchawy 2400 W, którą dodajemy w gratisie. Dmuchana arena jest objęta dwuletnią gwarancją. 

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Bumper Ball Arena jest objęta dwuletnią gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
22 m x 10 m
Waga
ok. 250 kg
Materiał
PVC nowej generacji
Dmuchawa
2400 W
Gwarancja
2 lata
B9

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.