Dokładamy wszelkich starań, żeby atrakcje dmuchane produkcji GunGan były wzorem jakości, bezpieczeństwa i atrakcyjności. Wychodząc naprzeciw pytaniom i potrzebom klientów - postanowiliśmy dać Państwu możliwość personalizowania produkowanych przez nas atrakcji. Może to przynieść wiele korzyści Państwa biznesowi i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji - mogą Państwo nadać urządzeniom firmowe kolory, lepiej dopasować się do odbiorców atrakcji albo nawet stworzyć całkowicie nowego dmuchańca.

Bazą produkowanej dla Państwa na zamówienie atrakcji może być jeden z dmuchańców GunGan. Jesteśmy również w stanie wyprodukować urządzenie dmuchane, które widzieli Państwo w internecie czy na evencie – wystarczy nam zdjęcie oraz rozmowa o modyfikacjach i detalach. Potrzebują Państwo zjeżdżalni, dmuchanego placu zabaw, skakańca, a może toru przeszkód? Zachęcamy do poszukiwań – produkcja dmuchańców to nasza pasja i chętnie podejmiemy każde wyzwanie.

imagealt

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE PRODUKOWANYCH PRZEZ NAS DMUCHAŃCÓW

      MATERIAŁ wykorzystywany do produkcji:

Produkowane przez nas urządzenia rekreacyjne wytwarzamy z PVC nowej generacji, o grubości 0,52 mm, wytrzymałości na rozerwanie 414 N i gęstości 1300 D. Materiał charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Posiada dwie powłoki zewnętrzne oraz powłokę wzmacniającą z siatki. Jest trudnopalny. Niewątpliwą zaletą naszych dmuchańców jest to, że większość z nich ma powłokę wewnętrzną wykonaną z PVC.

SZYCIE w dmuchańcach, których producentem jest GunGan:

Wszystkie produkowane przez nas urządzenia mają solidnie wykonane szycie na całej powierzchni. W miejscach szczególnie mocno eksploatowanych stosujemy przy produkcji szycie potrójne, a nawet poczwórne. Zmniejsza to do minimum ryzyko powstawania rozpruć (a jeśli mimo wszystko się pojawią - zawsze można skorzystać z naszego serwisu lub zasięgnąć rady jak zreperować dmuchańca samodzielnie). 

imagealt
imagealt

JAKOŚĆ urządzeń produkowanych przez GunGan:

Sami jesteśmy użytkownikami naszych atrakcji, ich jakość sprawdzamy również w praktyce. W miejscach, które są szczególnie mocno eksploatowane albo narażone na uszkodzenia - stosujemy przy produkcji wzmocnione materiały, żeby mieć całkowitą pewność, że nasze dmuchańce nie zawiodą nawet podczas bardzo dużych eventów. Wszystkie zaczepy (mocowania D-ring) są zgodne z normą EN 14960 dla urządzeń dmuchanych.

Produkcja z dbałością o DETALE:

Wszystkie urządzenia dmuchane naszej produkcji są zabezpieczone przed nagłym ubytkiem powietrza w przypadku braku zasilania, a suwaki przy zaworach są wzmacniane. Na życzenie Klientów wykonujemy również dmuchańce z nadrukami – produkcja technologią cyfrową i powłoki zapobiegające ścieraniu się i blaknięciu farby gwarantują ich wysoką jakość.

imagealt
imagealt

NORMY spełniane przez produkowane przez nas dmuchańce:

Wszystkie produkowane i sprzedawane przez nas dmuchańce, podlegające europejskiej normie PN-EN 14960, posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Jako odpowiedzialny producent chcemy dostarczyć Państwu pewne, całkowicie zgodne z normami urządzenia. Więcej informacji o certyfikatach i atestach, które mogą pomóc Państwu uporządkować wiedzę o dokumentacji wymaganej w Polsce, znajduje się na naszym BLOGU

BEZPIECZEŃSTWO produkowanych przez nas atrakcji:

Stosujemy się do wszystkich międzynarodowych przepisów i stale współpracujemy z rzeczoznawcami. Nieustannie sprawdzamy bezpieczeństwo produkowanych dmuchanców. Prowadzimy również działalność wynajmu, dlatego poznaliśmy od podszewki problemy, które mogą się pojawiać i jesteśmy w stanie eliminować je na bardzo wczesnym etapie, co może sprawiać trudności innym producentom. 

imagealt
imagealt

DORADZTWO na wszystkich etapach produkcji:

Zajmujemy się produkcją dmuchańców już od 6 lat. Doświadczenie zarówno w branży sprzedaży, jak i wynajmu atrakcji dmuchanych pozwala nam spojrzeć na produkowane przez nas urządzenia z wielu perspektyw i wybierać sprawdzone rozwiązania. Znamy polski rynek i chętnie doradzimy najbardziej opłacalne dla Państwa rozwiązania.

GWARANCJA na dmuchańce produkcji GunGan:

Atrakcje dmuchane wymagające stałego dopływu powietrza są u nas objęte dwuletnią gwarancją. Produkujemy je po to, żeby służyły Państwu jak najdłużej i przykładamy wszelkich starań, żeby robiły to bez zarzutu. Ze szczegółowymi warunkami gwarancji można się zapoznać w WARUNKACH GWARANCJI

imagealt
imagealt

Zachęcamy szczególnie do modyfikowania kolorystyki tych dmuchańców, które już mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Tego typu przeróbki nie wymagają wielu dodatkowych ustaleń – dzięki temu produkcję rozpoczniemy niemal natychmiast po ustaleniu nowej palety kolorów.

imagealt
imagealt

Schemat zamawiania dmuchańca produkowanego na zamówienie w GunGan:

(1) Wybranie bazy - dmuchańca, który będzie punktem wyjścia przy produkcji spersonalizowanej atrakcji dmuchanej (z naszej strony lub z internetu).

(2) Kontakt z nami (telefoniczny lub mailowy) i wysłanie zdjęcia z jak najdokładniejszym opisem modyfikacji.

(3) Wstępna wycena dmuchańca produkowanego na zamówienie i uzgodnienie ewentualnych modyfikacji.

(4) Wpłata 10% zadatku na poczet produkcji.

(5) Stworzenie przez nas szczegółowego projektu dmuchanej atrakcji. Jeśli będą Państwo chcieli dokonywać dalszych modyfikacji – nie ma problemu! Zanim przystąpimy do produkcji będziemy wprowadzać zmiany w projekcie, żeby byli Państwo usatysfakcjonowani końcowym wyglądem danego urządzenia rekreacyjnego.

(6) Akceptacja przez Państwa ostatecznej wersji projektu.

(7) Wpłata kolejnych 50% kwoty i faktyczne rozpoczęcie procesu produkcji dmuchańca. Od tego momentu czas oczekiwania to około 8 do 12 tygodni.

(8) Wpłata pozostałych 40% kwoty w dniu odbioru wyprodukowanej atrakcji. 

(9) Możliwość odbycia szkolenia pod okiem naszego wykwalifikowanego pracownika, który odpowie na wszystkie pytania techniczne i pokaże m.in. jak składać wyprodukowanego dmuchańca, żeby zajmował jak najmniej miejsca. 

Cały proces produkcji dmuchańca – od zatwierdzenia projektu – trwa od około 8 do 12 tygodni. Staramy się, żeby wszystkie nasze dmuchane atrakcje – zjeżdżalnie, place zabaw, skakańce, tory przeszkód, urządzenia do rywalizacji, kule i poduchy wodne, parki rozrywki i inne atrakcje – przynosiły dużo radości zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.

imagealt
imagealt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania - prosimy o kontakt telefoniczny (+48 533 353 596) lub mailowy (kontakt@gungan.pl), a na pewno uda nam się je rozwiać. Zapraszamy również do naszego biura oraz do magazynu - chętnie pokażemy Państwu nasze dmuchańce na żywo, żeby mogli się Państwo przekonać, że produkujemy urządzenia najwyższej jakości. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.