Dokładamy wszelkich starań, żeby atrakcje dmuchane produkcji GunGan były wzorem jakości, bezpieczeństwa i atrakcyjności. Wychodząc naprzeciw pytaniom i potrzebom klientów - postanowiliśmy dać Państwu możliwość personalizowania produkowanych przez nas atrakcji. Może to przynieść wiele korzyści Państwa biznesowi i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji - mogą Państwo nadać urządzeniom firmowe kolory, lepiej dopasować się do odbiorców atrakcji albo nawet stworzyć całkowicie nowego dmuchańca.
imagealt
imagealt
Bazą produkowanej dla Państwa na zamówienie atrakcji może być jeden z dmuchańców GunGan. Jesteśmy również w stanie wyprodukować urządzenie dmuchane, które widzieli Państwo w internecie czy na evencie – wystarczy nam zdjęcie oraz rozmowa o modyfikacjach i detalach. Potrzebują Państwo zjeżdżalni, dmuchanego placu zabaw, skakańca, a może toru przeszkód? Zachęcamy do poszukiwań – produkcja dmuchańców to nasza pasja i chętnie podejmiemy każde wyzwanie.
0
lat doświadczenia
0
zadowolonych klientów
0
wyprodukowanych dmuchańców

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE PRODUKOWANYCH PRZEZ NAS DMUCHAŃCÓW

MATERIAŁ wykorzystywany do produkcji:
Produkowane przez nas urządzenia rekreacyjne wytwarzamy z PVC nowej generacji, o grubości 0,52 mm, wytrzymałości na rozerwanie 414 N i gęstości 1300 D. Materiał charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Posiada dwie powłoki zewnętrzne oraz powłokę wzmacniającą z siatki. Jest trudnopalny. Niewątpliwą zaletą naszych dmuchańców jest to, że większość z nich ma powłokę wewnętrzną wykonaną z PVC.
SZYCIE w dmuchańcach, których producentem jest GunGan:
Wszystkie produkowane przez nas urządzenia mają solidnie wykonane szycie na całej powierzchni. W miejscach szczególnie mocno eksploatowanych stosujemy przy produkcji szycie potrójne, a nawet poczwórne. Zmniejsza to do minimum ryzyko powstawania rozpruć (a jeśli mimo wszystko się pojawią - zawsze można skorzystać z naszego serwisu lub zasięgnąć rady jak zreperować dmuchańca samodzielnie).
imagealt
imagealt
JAKOŚĆ urządzeń produkowanych przez GunGan:
Sami jesteśmy użytkownikami naszych atrakcji, ich jakość sprawdzamy również w praktyce. W miejscach, które są szczególnie mocno eksploatowane albo narażone na uszkodzenia - stosujemy przy produkcji wzmocnione materiały, żeby mieć całkowitą pewność, że nasze dmuchańce nie zawiodą nawet podczas bardzo dużych eventów. Wszystkie zaczepy (mocowania D-ring) są zgodne z normą EN 14960 dla urządzeń dmuchanych.
Produkcja z dbałością o DETALE:
Wszystkie urządzenia dmuchane naszej produkcji są zabezpieczone przed nagłym ubytkiem powietrza w przypadku braku zasilania, a suwaki przy zaworach są wzmacniane. Na życzenie Klientów wykonujemy również dmuchańce z nadrukami – produkcja technologią cyfrową i powłoki zapobiegające ścieraniu się i blaknięciu farby gwarantują ich wysoką jakość.
imagealt
imagealt
NORMY spełniane przez produkowane przez nas dmuchańce:
Wszystkie produkowane i sprzedawane przez nas dmuchańce, podlegające europejskiej normie PN-EN 14960, posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Jako odpowiedzialny producent chcemy dostarczyć Państwu pewne, całkowicie zgodne z normami urządzenia. Więcej informacji o certyfikatach i atestach, które mogą pomóc Państwu uporządkować wiedzę o dokumentacji wymaganej w Polsce, znajduje się na naszym blogu
BEZPIECZEŃSTWO produkowanych przez nas atrakcji:
Stosujemy się do wszystkich międzynarodowych przepisów i stale współpracujemy z rzeczoznawcami. Nieustannie sprawdzamy bezpieczeństwo produkowanych dmuchanców. Prowadzimy również działalność wynajmu, dlatego poznaliśmy od podszewki problemy, które mogą się pojawiać i jesteśmy w stanie eliminować je na bardzo wczesnym etapie, co może sprawiać trudności innym producentom.
imagealt
imagealt
DORADZTWO na wszystkich etapach produkcji:
Zajmujemy się produkcją dmuchańców już od 6 lat. Doświadczenie zarówno w branży sprzedaży, jak i wynajmu atrakcji dmuchanych pozwala nam spojrzeć na produkowane przez nas urządzenia z wielu perspektyw i wybierać sprawdzone rozwiązania. Znamy polski rynek i chętnie doradzimy najbardziej opłacalne dla Państwa rozwiązania.
GWARANCJA na dmuchańce produkcji GunGan:
Atrakcje dmuchane wymagające stałego dopływu powietrza są u nas objęte dwuletnią gwarancją. Produkujemy je po to, żeby służyły Państwu jak najdłużej i przykładamy wszelkich starań, żeby robiły to bez zarzutu. Ze szczegółowymi warunkami gwarancji można się zapoznać w WARUNKACH GWARANCJI
imagealt
imagealt
Zachęcamy szczególnie do modyfikowania kolorystyki tych dmuchańców, które już mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Tego typu przeróbki nie wymagają wielu dodatkowych ustaleń – dzięki temu produkcję rozpoczniemy niemal natychmiast po ustaleniu nowej palety kolorów.
Schemat zamawiania dmuchańca produkowanego na zamówienie w GunGan:
1. Wybranie bazy - dmuchańca, który będzie punktem wyjścia przy produkcji spersonalizowanej atrakcji dmuchanej (z naszej strony lub z internetu). 2. Kontakt z nami (telefoniczny lub mailowy) i wysłanie zdjęcia z jak najdokładniejszym opisem modyfikacji. 3. Wstępna wycena dmuchańca produkowanego na zamówienie i uzgodnienie ewentualnych modyfikacji. 4. Wpłata 10% zadatku na poczet produkcji. 5. Stworzenie przez nas szczegółowego projektu dmuchanej atrakcji. Jeśli będą Państwo chcieli dokonywać dalszych modyfikacji – nie ma problemu! Zanim przystąpimy do produkcji będziemy wprowadzać zmiany w projekcie, żeby byli Państwo usatysfakcjonowani końcowym wyglądem danego urządzenia rekreacyjnego. 6. Akceptacja przez Państwa ostatecznej wersji projektu. 7. Wpłata kolejnych 50% kwoty i faktyczne rozpoczęcie procesu produkcji dmuchańca. Od tego momentu czas oczekiwania to około 8 do 12 tygodni. 8. Wpłata pozostałych 40% kwoty w dniu odbioru wyprodukowanej atrakcji. 9. Możliwość odbycia szkolenia pod okiem naszego wykwalifikowanego pracownika, który odpowie na wszystkie pytania techniczne i pokaże m.in. jak składać wyprodukowanego dmuchańca, żeby zajmował jak najmniej miejsca.
imagealt
imagealt
Cały proces produkcji dmuchańca – od zatwierdzenia projektu – trwa od około 8 do 12 tygodni. Staramy się, żeby wszystkie nasze dmuchane atrakcje – zjeżdżalnie, place zabaw, skakańce, tory przeszkód, urządzenia do rywalizacji, kule i poduchy wodne, parki rozrywki i inne atrakcje – przynosiły dużo radości zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
imagealt
imagealt
Jeśli chciałbyś przekonać się osobiście o jakości naszych atrakcji, zapraszamy do Wrocławia. Chętnie pokażemy je na żywo!