Zwrot z inwestycji już po jednym sezonie!

Czym są dmuchane parki wodne?

Dmuchane parki wodne to przede wszystkim sposób na przyciągnięcie tłumów do Twojego akwenu! Jest to inwestycja która zapewni Tobie stały dochód w sezonie letnim oraz znacząco podniesie atrakcyjność kąpieliska. Modułowa budowa daje możliwość pełnego dopasowania parku do wielkości jeziora/plaży/basenu oraz Twojego budżetu, jak również możliwość rozbudowy. Minimalna głębokość jakiej potrzebujesz to 1,2m.

Dmuchane Parki wodne GunGan w liczbach

0

lat doświadczenia

0

zadowolonych klientów

0

wyprodukowanych dmuchańców

* Liczby aktualne na dzień 14.01.2022 (z dnia na dzień rosną) :)

Co zyskujesz podejmując z nami współpracę?

Nasze dmuchane parki wodne są zgodne z normą europejską PN-EN ISO 25649-6. W pakiecie otrzymają Państwo pełną dokumentację techniczną oraz atest Rzeczoznawcy.
Dajemy dwuletnią gwarancję na wszystkie dmuchane parki wodne naszej produkcji. Szczegółowe warunki dostępne są w zakładce "Warunki gwarancji", którą znajdziesz na samym dole strony.
Trójwarstwowy materiał PVC nowej generacji o grubości 0,9mm z powłoką anty-UV, podwójnie wzmocniona konstrukcja wewnętrzna, najmocniejszy zgrzew na rynku oraz solidne zawory ciśnieniowe, to cechy parków wodnych GunGan.
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia! Z przyjemnością pomożemy w doborze optymalnego parku i w pełni dopasujemy go do Twoich potrzeb.
Zapewniamy instrukcję obsługi i montażu dmuchanych parków wodnych. Dodatkowo oferujemy bezpłatne szkolenia on-line podczas których nasz zespół krok po kroku wyjaśni cały proces. Za dodatkową opłatą możesz powierzyć nam cały proces montażu.
W razie awarii sprzętu nasz zespół świadczy usługi serwisowe i wsparcie techniczne. Dodatkowo dodajemy zestawy naprawcze za pomocą których sam naprawisz małe uszkodzenia. Z nami żaden problem nie jest straszny!

Mapa realizacji

(miejsce na mapę)

Przykładowe realizacje

Dmuchany park wodny Lubikowo

Dmuchany park wodny Gmina Książki — jezioro Osieczek

Dmuchany park wodny Wild Wake City - Częstochowa