imagealt
Marcin Szewczyk - Właściciel GunGan.pl

Cześć! Skoro to czytasz, to zapewne chciałbyś się dowiedzieć z kim masz do czynienia...

Otóż - nasz zespół składa się wyłącznie z pasjonatów branży eventowej, w której działamy odkąd tylko pamiętamy. Do branży przyciągnęła nas pozytywna energia, która płynie z dostarczania ludziom rozrywki. Przygodę z atrakcjami dmuchanymi zaczynaliśmy od kul Bumper Ball (Bubble Football, Bubble Soccer), które wprowadziliśmy na rynek polski jako pierwsza firma w kraju. 

Ze względu na ciągłą chęć rozwoju zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej działalności o sprzedaż, wynajem i produkcję większych dmuchanców. Wytwarzamy dmuchane zjeżdżalnie, skakańce z suchymi basenami, place zabaw w różnych rozmiarach, tory przeszkód, dmuchane urządzenia do rywalizacji, a nawet całe parki rozrywki. Korzystamy ze sprawdzonych wzorów, mamy na naszym koncie kilkanaście samodzielnie zaprojektowanych, jedynych w swoim rodzaju dmuchańców. A pracownicy GunGan wciąż myślą nad nowościami na kolejny sezon!

Od niedawna dajemy również możliwość personalizowania wybieranych atrakcji. Pozwoli to Państwu wyróżnić się na tle konkurencji. Zachęcamy szczególnie do modyfikowania kolorystyki tych dmuchańców, które już mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Tego typu przeróbki nie wymagają wielu dodatkowych ustaleń – dzięki temu produkcję rozpoczniemy niemal natychmiast po ustaleniu nowej palety kolorów. Jesteśmy jednak również otwarci na realizację najbardziej szalonych pomysłów naszych Klientów. Ponieważ posiadamy doświadczenie zarówno w sprzedaży, jak i w wynajmie atrakcji, jesteśmy w stanie doradzić jakie dmuchańce będą najlepszym wyborem dla Państwa biznesu. 

Produkcja dmuchańców stała się dla nas pasją.  Działając w branży wiemy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo oraz wysoka jakość produktów, dlatego w tych aspektach nie uznajemy kompromisów. Nasze urządzenia rekreacyjne wytwarzamy tylko z wysokiej jakości materiałów, stosujemy się do wszystkich międzynarodowych przepisów i stale współpracujemy z Rzeczoznawcami. Sami jesteśmy też pierwszymi testerami nowych projektów.

Zachęcamy do składania wizyt w naszym biurze we Wrocławiu - chętnie pokażemy nasze atrakcje na żywo i podzielimy się naszą wiedzą.

imagealt

Kamil Depo - Współzałożyciel GunGan.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.