• Obniżka

Dmuchaniec Whack a mole - Polowanie na kreta XXL

13 090,00 zł (BRUTTO)
12 090,00 zł (BRUTTO)

Dmuchaniec Whack a mole, czyli Polowanie na kreta w wersji XXL to nasz obecny hit sezonu. To atrakcja dmuchana, którą kochają wszyscy – dorośli, dzieci i młodzież.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchaniec Whack a mole - Polowanie na kreta

Hit sezonu 2019! Whack a mole - Polowanie na kreta, czyli atrakcja znana dotychczas z automatów do gier, żywcem przeniesiona do świata eventowego! W rolę kretów wcielają się uczestnicy zabawy, których zadaniem jest zgarnięcie jak największej liczby piłeczek do swojej nory. Uwaga na wściekłego właściciela piłeczek z dmuchanym młotkiem!

Atrakcja jest idealna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wszyscy będą się świetnie bawić, rywalizując o piłeczki. Dmuchaniec jest w pełni bezpieczny – sprawdzony i przetestowany nie tylko przez nas, ale również przez niezależnego rzeczoznawcę. Sprawdzi się na różnego rodzaju eventach – imprezach pracowniczych i integracyjnych, wieczorach kawalerskich czy panieńskich, imprezach plenerowych – i nie tylko!

Dmuchane młotki wraz z pompką ręczną, maski oraz dmuchawa - w zestawie! Kolorowe piłki zalecamy zakupić oddzielnie.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Whack a mole waży około 100 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Polowanie na kreta ma 5 metrów średnicy i wysokość 2,1 metra. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 2400 W, którą dodajemy gratis.

Podobnie jak większość naszych atrakcji – Whack a mole jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać 7 osób.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
średnica: 5 m; wysokość: 2,1 m
Waga
ok. 100 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
7 osób
Dmuchawa
2400 W
Gwarancja
2 lata
D17

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 2300 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 5-6 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.