Dmuchany byk - Rodeo Bull

9 625,00 zł (BRUTTO)

Dmuchana wersja popularnego mechanicznego byka, polecana zarówno dla najmłodszych uczestników imprezy, jak również dla dorosłych.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Dmuchany byk - Rodeo Bull

Dmuchany byk to atrakcja, na którą dzieci od razu zwracają uwagę - i natychmiast chcą go wypróbować. Również dorośli nie przechodzą obok dmuchańca Rodeo Bull obojętnie.

Dostarcza dużo adrenaliny i radości, a to wszystko w całkowicie bezpiecznej atmosferze - ewentualny upadek z byka kończy się na miękkiej platformie. 

Byka obsługuje się ciągnąc za liny przymocowane po bokach. Ta atrakcja plenerowa doskonale nadaje się na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki rodzinne, festyny, ale też na mniejsze eventy. To świetna i bezpieczna rozrywka.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Rodeo Bull waży około 60 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchany byk razem z platformą ma średnicę 5 m, a poducha ma grubość 0,5 m. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 750 W, którą dodajemy w gratisie. 

Podobnie jak większość naszych atrakcji - Rodeo Bull jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać jedna osoba.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Do urządzeń, które nie wymagają stałego dopływu powietrza - zalecamy dokupienie pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
średnica 5 m, grubość poduchy: 0,5 m
Waga
ok. 60 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
1 osoba na byku
Dmuchawa
750 W
Gwarancja
2 lata
D20

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.