Poducha do skoków - Air Bag

16 160,00 zł (BRUTTO)

Poducha do skoków - idealne rozwiązanie do parków trampolin.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Poducha do skoków - Air Bag

Poduchy do skoków przydają się przede wszystkim właścicielom parków trampolin. Świetnie amortyzują wszelkie upadki i zapewniają pełne bezpieczeństwo osobom bawiącym się na trampolinach. Często zastępują baseny z gąbkami - są łatwiejsze w utrzymaniu, a w dodatku łatwo je zdezynfekować. Możemy wykonać Air Bagi w innych wymiarach - prosimy o kontakt, a dokonamy indywidualnej wyceny.

Nasi klienci chętnie kupowali Poduchy do skoków wraz z innymi atrakcjami rywalizacyjnymi, jak na przykład:

SZCZEGÓŁY: 

Poducha do skoków waży około 450 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm.

Ten model poduchy do skoków ma 7,5 metra długości, 4,5 metra szerokości i 1,2 metra wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do Air Baga zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 1800 W, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - poducha do skoków (Air Bag) jest objęta dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
7,5 x 4,5 x 1,2 (długość x szerokość x wysokość)
Materiał
PVC nowej generacji
Dmuchawa
1800 W (2 sztuki)
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
JUMP1

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.