• Obniżka
  • Pakiet

ZESTAW Human Bowling - dmuchaniec Ludzkie kręgle

18 700,00 zł (BRUTTO)
17 652,00 zł (BRUTTO)

Zestaw Human Bowling (Ludzkie Kręgle), czyli 3-metrowa, dwuosobowa, dmuchana kula do zorbingu, w duecie z gigantycznymi dmuchanymi kręglami - to przepis na świetną zabawę dla dzieci i dorosłych!

Ten pakiet zawiera


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Dmuchaniec Human Bowling - Ludzkie kręgle

O co w tym chodzi? Filmik mówi sam za siebie! Zabawa polega na zbijaniu gigantycznych kręgli przy pomocy 3-metrowej kuli zorb.

Rozgrywki Human Bowling - Ludzkie kręgle można prowadzić na płaskim terenie lub (jak w wersji ekstremalnej, pokazanej na filmiku) na pochyłościach. 

Ta atrakcja plenerowa doskonale nadaje się na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki rodzinne, festyny, ale też na mniejsze eventy. Polecamy ją zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych.

SZCZEGÓŁY: 

W skład zestawu wchodzą:

- Dmuchana kula do zorbingu TPU premium (3m) - dwuosobowa,

- Dmuchane kręgle 2m,

- Pompki elektryczne.

Zestaw do Ludzkich kręgli  waży około 100 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku kula Zorb powstała z TPU polieterowego 1 mm, natomiast kręgle: z PVC o grubości 0,55 mm.

Kula zorbingowa do Human Bowling ma 3 metry średnicy zewnętrznej i 2 metry średnicy wewnętrznej. Kręgle są dwumetrowe. W skład zestawu wchodzą również dwie pompki elektryczne .

Kula zorb oraz dmuchane kręgle są objęte roczną gwarancją.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Dmuchaniec Human Bowling jest objęty roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC nowej generacji, charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
ZORB: 3m/2m (śr. zew./ śr. wew.) KRĘGLE: 2 m
Waga
ok. 100 kg
Materiał
kula Zorb: TPU polieterowe o grubości 1 mm, Kręgle: PVC 0,55 mm, 610g/m²
Maksymalna liczba uczestników
2 osoby
Gwarancja
1 rok
Z4

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 2700 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 5-6 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.