Dmuchana poducha Water Blob

5 500,00 zł (BRUTTO)

Dmuchana poducha do skoków wodnych to doskonała i bezpieczna zabawa dla wszystkich osób lubiących przebywać nad wodą. 


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchana poducha do skoków wodnych

Dmuchana poducha do skoków wodnych Water Blob gwarantuje niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i młodzieży oraz dorosłym. Poducha w podstawowej wersji jest w niebiesko - pomarańczowo - czerwone pasy (atrakcję w innych kolorach możemy zrobić na specjalne zamówienie).

Water Blob  to dmuchaniec, z którego na pewno chętnie skorzystają osoby przebywające nad wodą. Ta prosta  konstrukcja zapewnia bezpieczną zabawę. Wykonana jest z trwałego materiału, odpornego na przetarcia i przebicia. Jeżeli masz dostęp do zbiorników wodnych czy prowadzisz biznes "nad wodą" - musisz to mieć! 

W zestawie do Poduchy wodnej dołączamy bezpłatnie torbę transportową oraz zestaw naprawczy (łatki). Pompkę elektryczną należy dokupić oddzielnie.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana poducha wodna waży około 75 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm.

Poducha poducha Water blob ma 10 metrów długości i 3 metry szerokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Poducha wodna jest objęta roczną gwarancją. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Gwarancja

Dmuchana poducha Water Blob jest objęta roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji, charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
10 m x 3 m
Waga
ok. 75 kg
Materiał
PVC 0,9 mm
Kolor
niebiesko - czerwono - pomarańczowe pasy
Norma bezpieczeństwa
ISO 25649-6:2017
Gwarancja
1 rok
W6

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.