• Obniżka

Dmuchany park rozrywki w motywie niebiesko - żółtym

570 900,00 zł (BRUTTO)
551 800,00 zł (BRUTTO)

Najnowszy, ambitny projekt GunGan, czyli dmuchane parki rozrywki -  imponujących rozmiarów przestrzeń wyposażona w wiele atrakcji! Propozycja w stonowanej, niebiesko - żółtej kolorystyce.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Pokazowy model dmuchanego parku rozrywki, do pełnej modyfikacji. Jesteśmy w stanie dopasować go w 100% do przestrzeni, którą Państwo dysponują.

Ten projekt mierzy 50 x 30 metrów oraz ma 5 metrów wysokości w najwyższym punkcie. Jest w całości wykonany z materiału PVC nowej generacji, o grubości 0,55 mm (zarówno warstwa wewnętrzna, jak i zewnętrzna). Składa się z kilkunastu części, które łączy się ze sobą za pomocą rzepów, a poszczególne części mogą funkcjonować niezależnie od siebie. Jest odpowiedni dla około 100 – 150 osób.

Zrobiliśmy staranny research i zasięgnęliśmy wielu opinii, żeby do naszego dmuchanego parku rozrywki wybrać atrakcje, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i młodzieży oraz dorosłym. Oczywiście wiele zależy od indywidualnych preferencji, dlatego możemy całkowicie przemodelować ten produkt i dostosować do Państwa wizji.

Nasza propozycja składa się ze specjalnej strefy, przeznaczonej dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 4 lat (ze zjeżdżalniami, wielkim dmuchanym misiem, miejscami do siedzenia i skakania oraz obręczami i tunelami) oraz następujących atrakcji dmuchanych:

(1) poduchy do balansowania,

(2) cztery stanowiska do axe throw, czyli zabawy celnościowej polegającej na rzucaniu siekierami do tarczy,

(3) poduchy do skakania, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym,

(4)  wipeout, czyli wielkie kule do skakania,

(5) miękka góra,

(6) wieloosobowa ścianka wspinaczkowa w kształcie litery „C”, o różnych poziomach trudności,

(7) ogromny suchy basen z piłeczkami, do którego można wskoczyć w dowolnym momencie, ale najlepiej zjechać wprost do niego z jednej z czterech zjeżdżalni,

(8) podwójne zjeżdżalnie, czyli klasyka wśród dmuchańców, która nigdy nie wyszła z mody,

(9) dżungla słupków, przez którą niełatwo się przedrzeć,

(10) „kamienie na rzece” do przeskakiwania,

(11) arena gladiatorów, na której przeciwnicy mogą toczyć zażarte walki, próbując zrzucić się wzajemnie z rury,

(12) olbrzymi tor przeszkód z licznymi wzniesieniami i spadkami, zjeżdżalniami i dmuchanymi przeszkodami,

(13) ośmioosobowy meltdown, jedna z najbardziej popularnych i lubianych atrakcji w tym sezonie, która wymaga sporej sprawności i przeskakiwania nad dmuchanymi, obracającymi się ramionami w taki sposób, żeby nie dać się strącić z podestu.

imagealt

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni nie tylko z jakości naszego dmuchanego parku rozrywki, ale również z pojawiających się w nim atrakcji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać ewentualne wątpliwości.

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w 

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Materiał
PVC nowej generacji
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.