Bujak - Dmuchane parki wodne

2,664.00 zł (BRUTTO)

Bujak na wodę - idealny jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Bujak - element dmuchanego parku wodnego

Ta huśtawka wodna sprawdzi się świetnie na zbiornikach wodnych typu staw czy jezioro, ale również na krytym basenie. Na pewno spodoba się najmłodszym, a dorosłych przeniesie do beztroskich czasów dzieciństwa. 

Bujak to wspaniała samodzielna atrakcja, ale również ciekawy element do umieszczenia w nadmuchiwanym parku wodnym. Można go połączyć z innymi huśtawkami wodnymi w naszej bogatej ofercie elementów wodnych placów zabaw. 

SZCZEGÓŁY: 

Nadmuchiwany bujak ma 1 metr wysokości, 1,1 metra szerokości i 2 metry długości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN ISO 25649-6, dotyczącej przedmiotów rekreacyjnych pływających stosowanych na wodzie i w wodzie. 

Bujak jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm. Z tego elementu parku wodnego mogą jednocześnie korzystać 2 osoby.

Bujak, podobnie jak inne elementy nadmuchiwanych placów wodnych, jest objęty dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Minimalna głębokość wody w miejscu jego umieszczenia to 1,2 metra. Poziom trudności: łatwy.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Parki wodne i ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
2 metry
Szerokość
1,1 metra
Wysokość
1 metr
Maksymalna liczba uczestników
2
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Wymagana głębokość
1,2 metra
Poziom trudności
Łatwy
PW7

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.