Góra lodowa maxi - Dmuchane parki wodne

8,660.00 zł (BRUTTO)

Góra lodowa - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Góra lodowa - element dmuchanego parku wodnego

Ta wielka dmuchana góra to idealna atrakcja do umieszczenia na jeziorze, w stawie czy basenie. Urozmaici zabawy nad zbiornikami wodnymi i wprowadzi do nich element rywalizacji. Bardziej i mniej sprawni wspinacze chętnie podejmą wyzwanie i spróbują pokonać górę, by potem zjechać zjeżdżalnią prosto do wody.

Lodowa góra sprawdzi się też świetnie jako element wodnych parków rozrywki czy torów przeszkód na wodzie. Możliwości łączenia różnych przeszkód w ekstremalną całość są praktycznie nieograniczone, ale we wszystkich konfiguracjach zapewniają uczestnikom dużą dawkę adrenaliny - pokonanie ich bez poślizgnięć i wpadnięcia do wody naprawdę nie jest łatwe.

SZCZEGÓŁY: 

Nadmuchiwana góra lodowa ma 4,7 metra długości, 3,6 metra szerokości i 2,5 metra wysokości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN ISO 25649-6, dotyczącej przedmiotów rekreacyjnych pływających stosowanych na wodzie i w wodzie. 

Góra lodowa, jak wszystkie nasze produkty, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów - w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm. Z tego elementu parku wodnego może jednocześnie korzystać 8 osób.

Dmuchana góra, podobnie jak inne elementy nadmuchiwanych placów wodnych, jest objęta dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Minimalna głębokość wody w miejscu umieszczenia atrakcji to 2,5 metra. Poziom trudności: bardzo trudny.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Parki wodne i ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
4,7 metra
Szerokość
3,6 metra
Wysokość
2,5 metra
Maksymalna liczba uczestników
8 osób
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Wymagana głębokość
2,5 metra
Poziom trudności
Bardzo trudny
PW40

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.