Poducha do skoków Blob - Dmuchane parki wodne

27,900.00 zł (BRUTTO)

Poducha do skoków - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! 


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Poducha do skoków Blob - element dmuchanego parku wodnego

Ta wielka dmuchana poducha do skoków to idealna atrakcja do umieszczenia na jeziorze, w stawie czy basenie. Urozmaici zabawy nad zbiornikami wodnymi i wprowadzi do nich element rywalizacji. Bardziej i mniej sprawni gracze chętnie podejmą wyzwanie i spróbują skoku na Bloba.

Poducha do skoków sprawdzi się też świetnie jako element wodnych parków rozrywki czy torów przeszkód na wodzie. Możliwości łączenia różnych przeszkód w ekstremalną całość są praktycznie nieograniczone, ale we wszystkich konfiguracjach zapewniają uczestnikom dużą dawkę adrenaliny - pokonanie ich bez poślizgnięć i wpadnięcia do wody naprawdę nie jest łatwe.

SZCZEGÓŁY: 

Nadmuchiwana poducha Blob ma 12,4 metra długości, 8,8 metra szerokości i 2,8 metra wysokości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN ISO 25649-6, dotyczącej przedmiotów rekreacyjnych pływających stosowanych na wodzie i w wodzie. 

Poducha do skoków, jak wszystkie nasze produkty, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów - w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm. Z tego elementu parku wodnego może jednocześnie korzystać 10 osób.

Dmuchana poducha Blob, podobnie jak inne elementy nadmuchiwanych placów wodnych, jest objęta dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Minimalna głębokość wody w miejscu umieszczenia atrakcji to 2,5 metra. Poziom trudności: średni. 

DODATKOWE INFORMACJE: 

Parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Parki wodne i ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
12,4 metra
Szerokość
8,8 metra
Wysokość
2,8 metra
Waga
230 kg
Maksymalna liczba uczestników
10 osób
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Wymagana głębokość
2,5 metra
Poziom trudności
Średni
PW42

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.