Wieża dla ratownika - Dmuchane parki wodne

14,900.00 zł (BRUTTO)

Wieża dla ratownika - idealna do umieszczenia w dmuchanym parku wodnym. 


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Wieża dla ratownika - element dmuchanego parku wodnego

Ta wielka dmuchana wieża to idealna konstrukcja do umieszczenia na jeziorze, w stawie czy basenie. Umożliwi pilnowanie bezpieczeństwa wszystkich uczestników zabawy i będzie się świetnie komponować z całym parkiem wodnym.

W przypadku dmuchanych parków rozrywki możliwości łączenia różnych przeszkód w ekstremalną całość są praktycznie nieograniczone, ale we wszystkich konfiguracjach zapewniają one uczestnikom dużą dawkę adrenaliny - pokonanie ich bez poślizgnięć i wpadnięcia do wody naprawdę nie jest łatwe. W związku z tym trzeba szczególnie zadbać o bezpieczeństwo zabawy, w czym ma pomóc właśnie ta wieża. 

SZCZEGÓŁY: 

Nadmuchiwana wieża ma 5 metrów długości, 5 metrów szerokości i 4,5 metra wysokości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN ISO 25649-6, dotyczącej przedmiotów rekreacyjnych pływających stosowanych na wodzie i w wodzie. 

Wieża ratownicza, jak wszystkie nasze produkty, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów - w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm. Z tego elementu parku wodnego może jednocześnie korzystać 1 osoba.

Dmuchana wieża dla ratownika, podobnie jak inne elementy nadmuchiwanych placów wodnych, jest objęta dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Minimalna głębokość wody w miejscu umieszczenia atrakcji to 1,8 metra.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Parki wodne i ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
5 metrów
Szerokość
5 metrów
Wysokość
4,5 metra
Maksymalna liczba uczestników
1 osoba
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Wymagana głębokość
1,8 metra
PW43

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.