Hangar - Dmuchane parki wodne

11,990.00 zł (BRUTTO)

Hangar - idealny jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Hangar - element dmuchanego parku wodnego

Ten wielki dmuchany hangar to idealna atrakcja do umieszczenia na jeziorze, w stawie czy basenie. Urozmaici zabawy nad zbiornikami wodnymi i wprowadzi do nich element rywalizacji. Bardziej oraz mniej sprawni wspinacze chętnie podejmą wyzwanie i spróbują przejść z jednej strony na druga tylko przy użyciu rąk, nie wpadając przy tym do wody.

Dmuchaniec sprawdzi się też świetnie jako element wodnych parków rozrywki czy torów przeszkód na wodzie. Możliwości łączenia różnych przeszkód w ekstremalną całość są praktycznie nieograniczone, ale we wszystkich konfiguracjach zapewniają uczestnikom dużą dawkę adrenaliny - pokonanie ich bez poślizgnięć i wpadnięcia do wody naprawdę nie jest łatwe.

SZCZEGÓŁY: 

Nadmuchiwany hangar ma 5,5 metra długości, 3 metry szerokości i 3 metry wysokości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN ISO 25649-6, dotyczącej przedmiotów rekreacyjnych pływających stosowanych na wodzie i w wodzie. 

Hangar, jak wszystkie nasze produkty, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów - w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm. Z tego elementu parku wodnego mogą jednocześnie korzystać 3 osoby.

"Hangar" jest objęty dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Minimalna głębokość wody w miejscu umieszczenia atrakcji to 2 metry. Poziom trudności: bardzo trudny

DODATKOWE INFORMACJE: 

Parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Parki wodne i ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
5,5 metra
Szerokość
3 metry
Wysokość
3 metry
Maksymalna liczba uczestników
3 osoby
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Wymagana głębokość
2 metry
Poziom trudności
Bardzo trudny
PW51

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.