Skrzyżowanie - Dmuchane parki wodne

4,350.00 zł (BRUTTO)

Skrzyżownie - idealne jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! 


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Skrzyżowanie - element dmuchanego parku wodnego

Skrzyżowanie to klasyczny łącznik w dmuchanych parkach wodnych czy torach przeszkód na zbiornikach wodnych. Można po nim chodzić, biegać czy skakać w kierunku kolejnych atrakcji. 

SZCZEGÓŁY: 

Skrzyżownaie ma 3 metry długości, 3 metry szerokości i 0,3 metra wysokości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN ISO 25649-6, dotyczącej przedmiotów rekreacyjnych pływających stosowanych na wodzie i w wodzie. 

Dmuchane skrzyżownaie, jak wszystkie nasze produkty, jest wykonane z wysokiej jakości materiałów - w tym przypadku z PVC o grubości 0,9 mm. Z tego elementu parku wodnego mogą jednocześnie korzystać maksymalnie 4 osoby.

Nadmuchiwane skrzyżowanie, podobnie jak inne elementy nadmuchiwanych placów wodnych, jest objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Minimalna głębokość wody w miejscu umieszczenia atrakcji to 1,2 metra. Poziom trudności: łatwy.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Parki wodne i ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Parki wodne i ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
3 metry
Szerokość
3 metry
Wysokość
0,3 metra
Maksymalna liczba uczestników
4 osoby
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Wymagana głębokość
1,2 metra
Poziom trudności
Łatwy
PW44

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.