Dmuchany park wodny Mi (28 x 17 m)

98,000.00 zł (BRUTTO)

Dopasowany na miarę park wodny - idealne rozwiązanie dla zbiornika wodnego każdych rozmiarów.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Dmuchany park wodny Mi

Dmuchany park wodny to świetny pomysł na zagospodarowanie zbiornika wodnego. Możemy go wykonać właściwie w każdym rozmiarze i dzięki temu idealnie dopasować go do danego stawu, jeziora czy basenu. Dmuchany park wodny na pewno urozmaici pobyt nad wodą oraz przyciągnie nowych klientów.

Ten przykładowy park wodny składa się z 19 elementów. Z aquaparku może jednocześnie korzystać około 45 osób.

Elementy parku: 

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wodne tory przeszkód i parki wodne dostarczamy wraz z instrukcją ich obsługi i montażu, informacjami o kotwiczeniu atrakcji i zestawami naprawczymi.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy przy doborze atrakcji, które świetnie sprawdzą się na dmuchanym placu zabaw na wodzie. 

Gwarancja

Wodne tory przeszkód, parki wodne oraz ich elementy są objęte dwuletnią gwarancją (z możliwością rozszerzenia do trzech lat). Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców wodnych używamy materiału PVC o grubości 0,9 mm. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Pakiet

Wodne tory przeszkód, parki wodne oraz ich elementy dostarczamy wraz ze wszelkimi informacjami na temat ich montażu, obsługi i przeprowadzania ewentualnych napraw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Długość
16,73 m
Szerokość
28,12 m
Materiał
PVC o grubości 0,9 mm
Norma bezpieczeństwa
PN-EN ISO 25649-6
Gwarancja
2 lata (z możliwością przedłużenia)
PW67

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.