• Obniżka

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MAXI

31 130,00 zł (BRUTTO)
30 730,00 zł (BRUTTO)

Dmuchaniec Kolorowe Klocki ze zjeżdżalnią w wydaniu MAXI to widowiskowy plac zabaw, który na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią Kolorowe Klocki MAXI

Kolorowe Klocki combo MAXI to plac zabaw dla dzieci w dmuchanej odsłonie. Dmuchaniec jest ogrodzony i miękki, a dzięki temu całkowicie bezpieczny. Składa się z dużej oraz małej zjeżdżalni, dlatego dzieci w różnym wieku będą się na nim świetnie bawić. 

Dmuchaniec Kolorowe Klocki MAXI świetnie sprawdzi się na piknikach rodzinnych, imprezach integracyjnych i pracowniczych czy eventach innego rodzaju – w plenerze i nie tylko. Najlepiej prezentuje się w zestawie z atrakcjami z tej samej serii:

DMUCHANIEC ZE ZJEŻDŻALNIĄ KOLOROWE KLOCKI MINI

DMUCHANY ZAMEK SKAKANIEC KOLOROWE KLOCKI

Pełne bezpieczeństwo atrakcji potwierdza niezależny Rzeczeznawca.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MAXI waży około 250 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,52 mm nowej generacji, o średniej wytrzymałość na rozerwanie 414 N.

Ta atrakcja dmuchana ma 8 metrów długości, 8 metrów szerokości i 4,8 metra wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 2400 W, które dodajemy w gratisie.

Podobnie jak większość naszych atrakcji Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MAXI jest objęty dwuletnią gwarancją.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
8 x 8 x 4.8 m
Waga
ok. 250 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2x 2400 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D34

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.