Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym
24 035,00 zł (BRUTTO)

19 540,65 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24 035,00 zł
Brutto
WDD59

Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym

24 035,00 zł (BRUTTO)

19 540,65 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24 035,00 zł
Brutto
WDD59

Dmuchana poducha w motywie cukierkowym do skoków to doskonała i bezpieczna zabawa dla całej rodziny!

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym

Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym

Dmuchana poducha w motywie cukierkowym do skoków to doskonała i bezpieczna zabawa dla całej rodziny!

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
10 m x 10 m x 2,2 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,8 m x 1 m
Materiał nowej generacji
PVC
Dmuchawa
1x 1200 W, 1x 2400 W
Waga
+/- 250 kg
Norma bezpieczeństwa
EN14960
Gwarancja (lata)
2

W zestawie otrzymasz:

dmuchawę 2 lata gwarancji pokrowiec ochronny kotwy i linę atest darmowe szkolenie

DLA KOGO

Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym dedykowany jest głównie dla dzieci, które poszukują przygody w czasie zabaw z przyjaciółmi i rówieśnikami. Dmuchany plac zabaw jest ogrodzony i miękki, a dzięki temu całkowicie bezpieczny podczas użytkowania. Zwykle składa się z dużej oraz małej zjeżdżalni, dlatego dzieci w różnym wieku będą się na nim świetnie bawić. Dmuchana Miękka Góra bardzo dobrze sprawdzi się na piknikach rodzinnych, imprezach integracyjnych i pracowniczych czy eventach innego rodzaju – w plenerze i nie tylko. Dmuchane place zabaw są doskonałą alternatywą dla większych i bardziej wymagających dmuchańców. Szczególnie polecamy tę atrakcję w przypadku rozpoczęcia biznesu.

JAK WYKORZYSTAĆ

Dmuchany plac zabaw polecamy tym Państwu, którzy w swojej ofercie ukierunkowani są na zapewnienie atrakcji dla najmłodszych. Doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie kompleksowego parku rozrywki. Dmuchaniec w postaci placu zabaw urozmaica zabawy grupowe, indywidualne oraz rodzinne. Produkt ten zdecydowanie uatrakcyjni zabawy eventowe, spotkania rodzinne, a także zorganizowane festyny plenerowe także w sezonie czy po jego zakończeniu. Dmuchane place zabaw ze względu na mniejsze rozmiary można wykorzystać w zamkniętych przestrzeniach, takich jak hale sportowe i sale gimnastyczne.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym ma 10 metrów długości, 10 metry szerokości i 2,2 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN-EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w zestawie. Podobnie jak większość naszych atrakcji, dmuchaniec jest objęty dwuletnią gwarancją. W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.