Dmuchana Miękka Góra w motywie cukierkowym

24 035,00 zł (BRUTTO)

Dmuchana poducha w motywie cukierkowym do skoków to doskonała i bezpieczna zabawa dla całej rodziny!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Miękka Góra w motywie cukierkowym

Dmuchana poducha w kolorach tęczy to atrakcja, która ożywi każdą przestrzeń. Wykonana jest z trwałego materiału, odpornego na przetarcia i przebicia. Bardzo dobrze amortyzuje upadki i zapewnia uczestnikom bezpieczną zabawę. Kolorowa poducha przyniesie radość zarówno dzieciom jak i młodzieży oraz dorosłym.

W ofercie mamy jeszcze wodne poduchy, które świetnie sprawdzą się jako samodzielna atrakcja na zbiorniku wodnym

SZCZEGÓŁY: 

Poducha waży około 200 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Poducha ma 10 metrów długości, 10 metrów szerokości i 2,2 metry wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji -  miękka góra jest objęta dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
10 m x 10 m x 2,2 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
około 200 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2400 W i 1200 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDD59

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.