Dmuchany tor przeszkód "CrashRunner"

42 000,00 zł (BRUTTO)

Najbardziej ekstremalny dmuchany tor przeszkód w naszej ofercie, czyli "CrashRunner" o długości 24 m - znakomita atrakcja umożliwiająca zdrową rywalizację.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchany tor przeszkód CrashRunner

CrashRunner to najbardziej ekstremalny tor przeszkód w naszej ofercie. Zapewnia dużą dawkę czołgania się i wspinania, a kończy się długą zjeżdżalnią. Sprawność uczestnika najpierw sprawdzi slalom między trójkątnymi, dmuchanymi przeszkodami, potem trzeba się przecisnąć przez iksy, przeskoczyć ściankę, pokonać ogromne, poziome słupy, żeby dotrzeć do głównego punktu programu - wysokich stopni. Uczestnik, który nie da rady ich pokonać - spadnie pomiędzy zapadki i będzie musiał opuścić CrashRunnera bocznym wyjściem, zamiast zjechać triumfalnie po zjeżdżalni.

Dmuchany tor przeszkód "CrashRunner", został zaprojektowany głównie z myślą o młodzieży i dorosłych, choć dzieci od 6-tego roku życia również będą się świetnie bawić. Liczne wzniesienia, zjeżdżalnie, tunele oraz przeszkody gwarantują świetną zabawę oraz zdrową rywalizację.Tor składa się z dwóch elementów, łączonych ze sobą za pomocą specjalnych rzepów. Istnieje możliwość połączenia go z innymi torami dostępnymi w naszej ofercie.

Ten tor przeszkód doskonale sprawdzi się na imprezach integracyjnych, firmowych, festynach, piknikach rodzinnych i wszystkich innych eventach, na których użytkownicy będą chcieli rywalizować i wykazać się sprawnością.

SZCZEGÓŁY: 

Każdy element dmuchanego toru przeszkód CrashRunner waży średnio około 200 kg (co oznacza, że całość waży około 400 kg). Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje tor przeszkód jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Tor przeszkód CrashRunner ma 24 metry długości, 4,7 metra szerokości  i 5 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 2400 W, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - dmuchany tor przeszkód CrashRunner jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać około 6 osób na minutę.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
24 m x 4,7 m (3 m) x 5 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
ok. 200 kg/ element
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Przepustowość
6 osób/ minuta
Dmuchawa
2 szt. 2400 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D26

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.