• Obniżka

Dmuchany tor przeszkód Ninja - 18 metrów

26 990,00 zł (BRUTTO)
25 100,70 zł (BRUTTO)

18-sto metrowy tor przeszkód Ninja to zacięta rywalizację, ale też świetna zabawa.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

18- sto metrowy dmuchany tor przeszkód Ninja

18-sto metrowy tor przeszkód Ninja to zmodyfikowana wersja toru 30-sto metrowego. Rozpoczyna się od gąszczu słupków, przez które trzeba się przebić, aby dotrzeć do małej ścianki wspinaczkowej. Po przeskoczeniu tej przeszkody uczestnik musi się wdrapać na wyższą ścianę, żeby następnie zjechać po zjeżdżalni do mety.

Ten krótszy z dmuchanych torów przeszkód Ninja również został zaprojektowany głównie z myślą o młodzieży i dorosłych. Tor składa się z dwóch elementów, łączonych ze sobą za pomocą specjalnych rzepów. Dzięki temu istnieje możliwość połączenia go z innymi torami dostępnymi w naszej ofercie.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi atrakcjami, które pokona tylko prawdziwy Ninja!

SZCZEGÓŁY: 

Każdy element dmuchanego toru przeszkód Ninja waży średnio około 150 kg (co dla całości urządzenia daje wartość około 300 kg). Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje - tor jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchany tor przeszkód ma 18 metrów długości, 3,3 metra szerokości i 5,2 metra wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - tor przeszkód jest objęty dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
18 m x 3,3 m x 5,2 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
około 150 kg/ element
Materiał
PVC nowej generacji
Dmuchawa
2x2400W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDN2

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.