Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"

31,900.00 zł (BRUTTO)

30-sto metrowy tor przeszkód Ninja "Long", który gwarantuje zaciętą rywalizację i dobrą zabawę.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

W GunGan już zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu! Projektujemy całą gamę nowych atrakcji, bazując na zapotrzebowaniu zgłaszanym przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkimi.

W dużym skrócie: stworzyliśmy cztery nowe serie tematyczne atrakcji dla dzieci, a do tego dmuchaniec Giga Piłkarzyki oraz kilka nowości w kategorii "tory przeszkód". Atrakcje z motywem morskim to dominujące odcienie niebieskiego i kolorowe stworzenia wodne. Motyw potworków opiera się na turkusowo - zielono - fioletowych atrakcjach z sympatycznymi postaciami. Motyw dżungli to dominująca zielono - żółta kolorystyka, w towarzystwie zebry, nosorożca i lwa. W motywie wesołego miasteczka niebiesko - czerwono - pomarańczowa kolorystyka towarzyszy typowo wesołomiasteczkowym atrakcjom, takim jak diabelski młyn czy kolejka. 

Już niebawem dostępne będą szczegółowe zdjęcia projektowe. 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

30-sto metrowy dmuchany tor przeszkód Ninja

"Long" w kolorystyce Ninja mierzy 30 metrów i składa się z trzech części. Na każdej z nich spotkamy zjeżdżalnie oraz inne, dodatkowe atrakcje - łuki (pod którymi trzeba przejść), fragmenty ścianek wspinaczkowych, dmuchane okręgi, tuby (przez które trzeba przeskakiwać lub się w nich czołgać), dmuchane poprzeczki i słupki wyrastające z sufitu oraz podłogi (które utrudniają przejście i spowalniają zawodników). 

Dmuchany tor przeszkód "Long", został zaprojektowany z myślą o głównie o młodzieży i dorosłych, ale również dzieci od około 6-go roku życia będą się na nim świetnie bawić. Tor składa się z trzech elementów, łączonych ze sobą za pomocą specjalnych rzepów. Dzięki temu istnieje możliwość połączenia go z innymi torami dostępnymi w naszej ofercie.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi atrakcjami, które pokona tylko prawdziwy Ninja!

SZCZEGÓŁY: 

Każdy element dmuchanego toru przeszkód "Long" waży średnio około 150 kg (co dla całości urządzenia daje wartość około 450 kg). Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchany tor przeszkód ma 30 metrów długości, 3,3 metry szerokości i 5 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 2400 W oraz jednej dmuchawy 1800 W, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - tor przeszkód jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać około 6 osób na minutę.

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
30 m x 3,3 m x 5 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
około 150 kg/ element
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2 szt. 2400 W, 1 szt. 1800 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDN9

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.