Dmuchaniec Wipeout Ninja

29 900,00 zł (BRUTTO)

Dmuchaniec Wipeout Ninja to tor przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

Wipeout Ninja

Tor przeszkód Wipeout to zabawa, która polega na szybkim przebieganiu z jednej dużej kuli na kolejne. Nie jest to wcale proste zadanie, każdy przeskok wymaga sporej sprawności. Jeśli komuś się nie uda – nic nie szkodzi - wzbudzi to na pewno wesołość wszystkich pozostałych uczestników. Dmuchańca Wipeout można łączyć z innymi naszymi torami przeszkód, tworząc jeszcze dłuższe konstrukcje.

Wipeout to atrakcja dmuchana dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Dzięki tej uniwersalności nadaje się szczególnie dobrze na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, pracownicze, pikniki rodzinne, festyny i wiele, wiele innych. Jej bezpieczeństwo potwierdza niezależny rzeczoznawca.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi atrakcjami, które pokona tylko prawdziwy Ninja!

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Wipeout Ninja waży około 300 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje - tor jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Wipeout Ninja ma 12,5 metra długości, 6 metrów szerokości i 2,8 metra wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - tor przeszkód jest objęty dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
12,5 m x 6 m x 2,8 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
300 kg
Materiał
PVC nowej generacji
Przepustowość
6 osób/ minuta
Dmuchawa
2x2400W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDN10

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.